Makromusic Premium APK 4.2.4

Icon Makromusic Premium APK 4.2.4
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Makromusic APK İndir Ve Yeni İnsanlarla Sosyal İlişkiler Kurmaya Başla! Eşleş Ve Mesajlaş! Makromusic Premium İndir PC Ardından Akıllı Cihazlar İçin Geliştirilmiştir.

Bilgisi Makromusic Premium

İsim Makromusic Premium
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 4.2.4
Boyut 32.49 Mb
Kategori Sosyal
Geliştirici makromusic Inc
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.makro_music.app
Şimdi İndir

Makromusic For Spotify Nedir?

Müzik, ruhu besleyen büyülü bir gıdadır. İnsanların müzik zevkleri, karakter yapıları hakkında bilgi vermektedir. Aynı tarzdaki müzikleri dinlediğiniz arkadaşlarınızla daha iyi anlaşıyorsunuz değil mi?
Makromusic For Spotify APK uygulaması “makromusic Inc” tarafından, müzik zevki aynı olan insanların birbirleri ile iletişim kurabilmeleri için geliştirilmiştir. Uygulama Spotify ile birlikte çalışmaktadır.

Aynı anda aynı şarkıyı dinleyen kullanıcılar, “Anlık Eşleşme” aracılığı ile eşleşebilirler. Eşleşmenin ardından bir sohbet penceresi açılır. Bu pencere içerisinden anlık olarak sohbet etmeye başlayabilirler.

Makromusic For Spotify Premium APK uygulaması dinlediğiniz tarzdaki müzikleri ile profilinizi günceller. Bu güncelleme sonucunda ne tarz müziklerden hoşlandığınız profilinizde gözükmektedir.

Makromusic Premium APK içerisinde aynı müzik tarzını dinleyen kullanıcılar ile de eşleşmeniz mümkündür. Bu eşleşmeye, “Profil Tarzına Göre Eşleşme” denilmektedir. Ayrıca uygulama içerisinden “Keşfet”e girebilir, diğer kullanıcıları görebilirsiniz.

Yeni insanlarla tanışmanızı sağlayan birçok uygulama bulunmaktadır. Makromusic Premium APK uygulaması müzik zevkinizle birlikte kullanıcıları eşleştirdiği için dikkatleri üzerine toplamaktadır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)