Magisk APK 25.2

Icon Magisk APK 25.2
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Magisk V23 APK İle Android Cihazınızın Köklerine İnerek Keşif Yapın! Magisk Manager APK Sayesinde Cihazınızda Değişiklikler Yaparak Performansını Artırın!

Bilgisi Magisk

İsim Magisk
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 25.2
Boyut 11 MB
Kategori Alet
Geliştirici topjohnwu
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Magisk Manager Nedir?

İOS işletim sistemlerine sahip cihazların aksine, Android işletim sistemlerine sahip cihazlar geliştirilmeye açıktır. Magisk APK Download uygulaması ile cihazınızın köklerine inebilir, temel ayarlar üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz.

Magisk APK Android 11 ve üzeri Android sürümlerde kullanılmaktadır. Program sayesinde cihazınızın performansını artırabilir ve root kurulumunu yapabilirsiniz.

Magisk APK Son Sürüm ile uygulamanın güncel versiyonunu kullanabilirsiniz. Magisk APK İndir bağlantısını ile birlikte uygulamayı ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Uygulama sayesinde cihazınızın derinliklerine inebilir ve keşfe çıkabilirsiniz!

Magisk Full APK ile güncel özellikleri kullanmaya başlayabilirsiniz. Cihazınızın işletim sistemini açtıktan sonra istediğiniz kişiselleştirme ayarlarını yapmaya başlayabilirsiniz.

“topjohnwu” tarafından geliştirilen Magisk APK uygulaması, Android 5.0 ve üzeri tüm sürümler için kullanıma sunulmuştur. Uygulama sade ve anlaşılır bir tasarıma sahiptir.

Android dünyasının özgürlüğünü tatmak için Magisk APK uygulamasını indirin ve cihazınızı özelleştirin! Ekranınızın görüntüsünden açılış şekline kadar, tüm özellikleri dilediğiniz gibi kişiselleştirin!

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)