Mafia City APK 1.6.896

Icon Mafia City APK 1.6.896
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Mafia City APK Güç Sağlamaktadır. Suç Dünyasındaki Çetelere Gücünüzü Gösterin! Mafia City APK İndir Ve Mafya Babası Olarak Mobil Oyuna Başla!

Bilgisi Mafia City

İsim Mafia City
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 1.6.896
Boyut 108.98 Mb
Kategori Strateji
Geliştirici YottaGame
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.yottagames.mafiawar
Şimdi İndir

Mafia City Nedir?

Yeraltı dünyasında belirli bir strateji izleyerek, dünyadaki diğer oyuncularla mafya babası olma rekabetine girilen mobil oyundur.

HD kalitesindeki grafikler 360 derece görüş imkanı sağlamaktadır ve çok açılı olarak kullanılabilmektedir. Sanal gerçeklik sağlamak üzere geliştirilmiştir.

Oyun, “YottaGame” isimli oyun geliştiricisi tarafından Android ve iOS işletim sistemine sahip cihazlar için tasarlanmıştır. “Strateji Oyunları” kategorisinde yer almaktadır. 17 yaş ve üzeri kullanıcılara sunulmuştur.

Mafia City Full APK oyununda, canlı strateji toplantıları düzenleyip, toplantılara katılarak düşmanlarınızı nasıl tuzağa düşürebileceğinizi tartışabilirsiniz.

Mafia City APK oyunu içerisinde bulunan sanal bir asistan ile, tüm diller, tek bir dile çevrilmektedir. Kullanıcıların birbirleri ile iletişim kurması sağlanmaktadır.

Mafia City APK Download ile oyunu, Android sistemli cihazınıza sitemizden indirebilirsiniz.

Mafia City APK oyununda, gangsterleri işe alabilir, kirli işlerinizi yaptırabilir, gücünüzü arttırabilirsiniz. Makineli tüfekler, topçular ve daha birçok silah ile, heyecanlı bir macera sizi bekliyor.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)