MADFUT 23 APK 1.3.2

Icon MADFUT 23 APK 1.3.2
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Madfut 23 APK Menu Oyunu İçerisinde Eğlenceli Bir Oyun Deneyimi Sizleri Bekliyor! Madfut 23 İndir Ve Özelliklerinden Ücretsiz Faydalan!

Bilgisi MADFUT 23

İsim MADFUT 23
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 1.3.2
Boyut 135.13 Mb
Kategori Spor
Geliştirici Madfut
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.madfut.madfut23
Şimdi İndir

Madfut 23 APK Beta Nedir?

 Futbolcu kartları üzerinden oynanan eğlenceli futbol oyunu içerisinde güncel futbol takımları ve futbol takımlarının güncel kadroları bulunmaktadır. Oyundaki temel amaç en iyi oyuncuları toplamaktır.

Madfut 23 APK ile oyun içinde kullanabilir ve tüm kartları keşfedebilirsiniz. Böylece hayalinizdeki yıldızlardan oluşan futbol takımını kurabilir, para ve elmas özellikleriyle oyun zevkinizi üst seviyelere taşıyabilirsiniz.

Madfut 23 APK Android oyun platformlarında oldukça popüler bir hale gelmiştir. Bunun en büyük sebebi, oyun içerisinde heyecanlı bir görev sistemi olmasıdır. Görevler sonucunda oyuncular ödüller kazanmaktadır.

Madfut 23 APK Download ile mobil oyununu Android ve iOS sistemli akıllı cihazlarınızda oynayabilirsiniz. Madfut 23 APK İndir bağlantısı ile oyunu sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Madfut 23 APK oyunu, “Madfut” tarafından geliştirilmiştir. Futbol kartları ile birlikte oynanan mobil bir oyunudur. Tüm yaş gruplarına sunulan eğlenceli bir yapısı bulunmaktadır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)