Macrodroid Pro APK 5.38.16

Icon Macrodroid Pro APK 5.38.16
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Macrodroid APK Aracılığı İle Otomatik Görevler Oluşturabilirsiniz! Macrodroid Pro APK Kullanımı Ve İncelemesi Hakkında Bilgi Sahibi Olmak İçin Yazımızı Okuyabilirsiniz!

Bilgisi Macrodroid Pro

İsim Macrodroid Pro
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.3+
Son Sürüm 5.38.16
Boyut 51.24 Mb
Kategori Alet
Geliştirici ArloSoft
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.arlosoft.macrodroid
Şimdi İndir

Macrodroid Pro Nedir?

Günlük hayatınızda yaptığınız işleri ve işlemleri kolaylaştıracak bir mobil uygulama mı arıyorsunuz? Macrodroid APK uygulaması sizin için geliştirildi!

Macrodroid Premium APK aracılığı ile belirlediğiniz bir lokasyonda bulunan Wifi noktasının yakınına geldiğinizde, cihazınızın otomatik olarak Wifi özelliğini etkinleştirmesini sağlayabilirsiniz.

Arabanızın içerisinde girdiğiniz zaman Bluetooth’u otomatik olarak açma komutunu verebilir ve müzik yürütmesini başlatabilirsiniz. Kişilere özgü bildirim oluşturabilir ve kullanabilirsiniz.

70’ten fazla işlemi gerçekleştirmek için tetikleyiciler seçebilirsiniz. Tetikleyicileri bulunduğunuz lokasyona, kullandığınız uygulamaya ve sensörlere göre belirleyebilirsiniz.

Belirlediğiniz tetiklemenin ardından 100’den fazla eylem seçebilir, Macrodroid Best Macros ile çok kullanılan tetik ve eylem kombinasyonlarını sizde kullanabilirsiniz.

Macrodroid Pro APK uygulaması, “​​ArloSoft” tarafından geliştirilen ve tüm yaş gruplarındaki kullanıcılara sunulan bir uygulamasıdır. Basit bir arayüz ile kullanıcılara sunulan etkili bir araçtır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)