Machinarium APK 3.1.8

Icon Machinarium APK 3.1.8
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Machinarium APK İndir Ve Robot Şehrinde Kız Arkadaşını Kurtarmaya Çalış! Machinarium APK Full Olarak Kullanıcılara Sunulmuştur, Oyunu Ücretsiz İndirebilirsiniz!

Bilgisi Machinarium

İsim Machinarium
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 3.1.8
Boyut 13M
Kategori Macera
Geliştirici Amanita Design
Fiyat $5.99
Google Play Linki air.net.machinarium.Machinarium.GP
Şimdi İndir

Machinarium Nedir?

“Amanita Design” isimli oyun geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulan macera dolu bir bulmaca oyunudur. Oyun içerisinde başarılı olabilmek için hafızanızı ve pratik zekanızı zorlamanız gerekmektedir.

2 boyutlu olarak dizayn edilen Machinarium APK 2022 oyununda oyuncu, “Josef” isimli bir robotu kullanarak macera içerisine katılmaktadır. Oyunun hikayesinde Josef, kız arkadaşını kurtarmaya çalışmaktadır.

Görsel olarak oldukça ilgi çekici bir tasarıma sahip olan Machinarium APK oyunu, Josef’in kayıp parçalarını bulmaya çalışarak başlamaktadır.

Machinarium İndir APK ile mobil oyunu sitemizden Android sistemli cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Machinarium APK Son Sürüm ile güncel sürümü oynayabilirsiniz.

Machinarium APK oyunu görsel, sanatsal ve en iyi oyun dallarında çeşitli oyun ödüllerine sahiptir. Oldukça kaliteli bir senaryo üzerine kurulmuştur. Keyifli bir oyunda robot olarak maceraya katılmak ister misiniz?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)