Lumosity Premium APK 2021.08.27.2110334

Icon Lumosity Premium APK 2021.08.27.2110334
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Lumosity APK Premium Reklamsız İOS Ve Android Cihazlar İçin Geliştirilmiştir. Lumosity Premium APK Android Ve İOS Cihazınızda Oynayabileceğiniz Bir Zeka Oyunudur.

Bilgisi Lumosity Premium

İsim Lumosity Premium
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 2021.08.27.2110334
Boyut 95 MB
Kategori Eğitim
Geliştirici Lumos Labs, Inc.
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.lumoslabs.lumosity
Şimdi İndir

Lumosity: Brain Training Nedir?

Beynimizi daha aktif ve efektif kullanmak için geliştirilen bir zeka uygulamasıdır. Uygulama, “Lumos Labs, Inc.” tarafından geliştirilmiştir ve “Eğitim Uygulamaları” isimli kategoride bulunmaktadır.

Uygulamayı kullanmaya başlarken kendinizi test etmeniz için ortalama 10 dakikalık bir test yapmanız gerekmektedir. Bu testin sonucunda, kendi zekanızı, yaş grubunuzdaki diğer insanlarla kıyaslayabilirsiniz.

Lumosity Premium APK uygulaması içerisinde, beyninizi aktif tutmak amacıyla hazırlanmış +40 farklı aktivite bulunmaktadır. Kişisel eksikliklerinize göre antrenmanlar planlayabilir, beyninizi her geçen gün biraz daha geliştirebilirsiniz.

Uygulama beyin aktivitelerini geliştirmek üzere görev yapan araştırmacılar tarafından geliştirilmiştir. Şu an için 7 farklı dil seçeneği ile kullanıcılara hizmet vermektedir.

Lumosity Premium APK Free Download ile mobil uygulamayı ücretsiz olarak sitemizden indirebilirsiniz. Lumosity Premium APK 2022 uygulamasını kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Sayısal zekanızı, pratik zekanızı, mantık ve problem çözme yeteneğinizi Lumosity Premium APK ile geliştirebilirsiniz. Beyninize karşı mücadeleye hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)