Lucky Patcher APK 10.8.4

Icon Lucky Patcher APK 10.8.4
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Lucky Patcher APK Uygulamasını Akıllı Cihazınızdan Hemen Kullanmaya Başlayın! Lucky Patcher APK Reklamsız Uygulaması İle, Kısıtlamalardan Ve Reklamlardan Kurtulun!

Bilgisi Lucky Patcher

İsim Lucky Patcher
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.0+
Son Sürüm 10.8.4
Boyut 9.80 MB
Kategori Alet
Geliştirici ChelpuS
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Lucky Patcher Nedir?

Akıllı cihazınıza yüklediğiniz uygulamalar ve oyunlar içerisinde birtakım değişiklikler yapmanızı sağlayan mobil bir uygulamadır. “ChelpuS” isimli uygulama geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulmuştur.

Lucky Patcher, uygulama ve oyunlar içerisinde sürekli olarak karşınıza çıkan reklamları kaldırmaya yarayan, ücretli özelliklerin kilidini ücretsiz olarak açmanızı sağlayan ve uygulamalarınızı otomatik olarak güncel tutmanıza olanak tanıyan bir uygulamadır.

Lucky Patcher APK 2022 uygulaması ile cihazınızda bulunan uygulama ve oyunları yedekleyebilir, kopyalayabilirsiniz. Cihazınızın önbelleğini uygulama aracılığı ile temizleyebilir ve cihaz hızını artırabilirsiniz. Uygulamaların premium özelliklerini açabilirsiniz.

Lucky Patcher APK Android uygulamasını cihazınıza sitemizden indirebilirsiniz. Uygulamayı indirip kurulumu tamamladıktan sonra, Root’lu cihazınızdan Lucky Patcher’ı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Lucky Patcher APK aracılığı ile, cihazınızda bulunan uygulama ve oyunları analiz edebilirsiniz. Analiz sonucunda renkler ile uygulamalar eşleştirilmektedir ve her rengin bir anlamı bulunmaktadır. Örneğin mavi renkli uygulamalar, içerisinde reklam bulunan uygulamaları temsil etmektedir.

Lücky Patcher uygulaması ile akıllı cihazınızda kullandığınız uygulama ve oyunların sınırlarını kaldırabilirsiniz. Cihazınıza tam bir kontrol sağlayabilir, performansını artırabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)