Love Sick APK 1.108.0

Icon Love Sick APK 1.108.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Love Sick APK Oyunu İle Kendi Aşk Hikayeni Yaşa Ve Diğer Hikayeleri Oku! Love Sick APK İndir Ve Yüzlerce Çeşit Senaryo İçinden Kendi Aşk Hikayeni Oyna!

Bilgisi Love Sick

İsim Love Sick
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.108.0
Boyut 103.14 Mb
Kategori Simülasyon
Geliştirici SWAG MASHA
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.swagmasha.genres
Şimdi İndir

Love Sick APK Elmas Para Nedir?

Çeşitli entrikaların bulunduğu aşk hikayeleri arasında, karakterinizi yaratıp özelleştirebileceğiniz bir seçimli hikaye oyunudur. Love Sick APK Son Sürüm ile hikaye çeşitliliği ve senaryo sayıları artırılmıştır.

Love Sick APK Android Oyun platformlarında sevilerek oynanmaktadır. Özellikle aşk hikayeleri sevenler için keyifli bir oyundur. Love Sick APK Türkçe dil desteği ile “SWAG MASHA” tarafından geliştirilip 16 yaş ve üzeri oyunculara sunulmuştur.

Love Sick İnteraktif Hikayeler APK oyunu içerisinde nasıl bir ilişki yaşayacağınıza karar vermeniz gerekmektedir. Zorlu ve çetrefilli bir aşk mı yoksa güvensizlik dolu ihanet içinde bir aşk mı? Seçim sizin!

Love Sick Aşk Hikayesi Oyunları APK oyunu içerisinde çeşitli ana senaryolar vardır. Bunlar; Vampir Balosu, Prenses Liana ve Güzel Casus’tur.

Flört becerilerinizi konuşturabileceğiniz ve seçimlerinizle kendi hikayenizi yazabileceğiniz Love Sick APK oyununu sitemizden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Siz de hemen aşk hikayenizi kurgulayın!

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)