Lords Mobile APK 2.112

Icon Lords Mobile APK 2.112
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Lords Mobile APK İle Stratejik Hamleler Yaparak Ordunuzu Yönetin! Savaşa Katılın, Kule Savunması Yapın! Lords Mobile APK Kullanarak Fırsatları Kaçırmayın!

Bilgisi Lords Mobile

İsim Lords Mobile
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 2.112
Boyut 937.50 Mb
Kategori Strateji
Geliştirici IGG.COM
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.igg.android.lordsmobile
Şimdi İndir

Lords Mobile: Kule Savunması Nedir?

Büyülü bir dünya içerisinde, stratejimizi geliştirerek savaşlara katıldığımız ve rakip ordular ile rekabete girdiğimiz bir mobil oyundur.

Eski hükümdarın yerine geçerek, tüm krallıkları birleştirecek, gerekirse büyük bir savaşta orduları yönetecek bir kahramana ihtiyaç duyulmaktadır. Kullanıcı, bu rolü üstlenerek oyunu oynamaktadır.

Lords Mobile APK 2022 oyunu içerisinde, ordunuzu güçlendirebileceğiniz elf, cüce, deniz kızı gibi, farklı ırklar bulunmaktadır.

Kule savunması yaparak “Sınıryolu” isimli bölgede, kartları toplayabilir ve yükseltebilirsiniz. Sınırınıza yaklaşan düşmanlara karşı savunma yapabilirsiniz.

Kendi krallığınızı kurmak için kahramanlar kullanabilir, ordunuza eğitim vererek güçlendirebilir, araştırma yapabilir ve binalarınızı yükseltebilirsiniz. Lords Mobile APK İndir ile, oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

Birliklerinizi istediğiniz bir dizilim ile konumlandırabilirsiniz. 4 farklı birlik türünü, 6 farklı şekilde dizilim formasyonuna sokabilirsiniz. Kahramanlarınızı geliştirerek RPG savaşlarında avantaj kazanabilirsiniz.

Oyun, “IGG.COM” isimli oyun geliştiricisi tarafından 10 yaş ve üzeri kullanıcılara sunulmuştur. Lords Mobile APK Son Sürüm ile, güncel versiyonu oynayabilirsiniz.

Lords Mobile APK oyunu içerisinde, ordunuza liderlik yapabilirsiniz. Savaşlarda liderlik yapmak, ve zekanızla rakiplerinizi alt etmek için oyunu hemen sitemizden indirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)