Limbo APK 1.20

Icon Limbo APK 1.20
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Limbo APK İndir İle Oyunu Sitemizden Android Sistemli Cihazınıza İndirebilirsiniz! Limbo APK Full Olarak Kullanıcılara Sunulmuştur! Maceraya Hazır Mısınız?

Bilgisi Limbo

İsim Limbo
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.20
Boyut 28 MB
Kategori Macera
Geliştirici Playdead
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.playdead.limbo
Şimdi İndir

Limbo Nedir?

Siyah beyaz bir tema üzerine kurulan, çeşitli bulmacalar ile oyuncuların keyifli bir deneyim yaşamasını sağlayan, mobil bir macera oyunudur.

Sisli bir ortamda geçen oyunun hikayesinde, “Limbo” isimli küçük bir çocuğun macerası anlatılmaktadır. Kullanıcılar Limbo’yu yönlendirerek  oyun içerisinde ilerlemektedir.

Limbo APK oyunu içerisinde dev böcekler, beklenmedik gelişmeler, heyecanlı kaçış anları bulunmaktadır. Zihninizi zorlayarak çözebileceğiniz bulmacalar ile birlikte macera dolu bir tecrübe sizi beklemektedir.

Oyun, “Playdead” isimli video oyun geliştiricisi tarafından sunulmuştur. Limbo APK Android ve iOS sistemli cihazları desteklemektedir. Oyunu Limbo APK Download ile sitemizden indirebilir, oyun deneyimini hemen tecrübe edebilirsiniz.

100’den fazla ödül kazanmış Limbo APK oyununa katılarak, aksiyon dolu bir hikayede yer almaya ve zorlu bulmacalar ile karşılaşmaya hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)