Like a Pizza APK 1.8.0

Icon Like a Pizza APK 1.8.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Like A Pizza APK İle Kaynakları Kullan Ve Pizzacını Geliştir! Sitemizden Like A Pizza APK Download Bağlantısı ile Oyunu Hemen İndirebilirsiniz!

Bilgisi Like a Pizza

İsim Like a Pizza
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 7.0+
Son Sürüm 1.8.0
Boyut 83.59 Mb
Kategori Gündelik
Geliştirici MondayOFF
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.mondayoff.pizza
Şimdi İndir

Like A Pizza Game APK Nedir?

Like A Pizza APK Beta “MondayOFF” tarafından geliştirilen bir iş simülasyon oyunudur. Like A Pizza Oyunu pizzacı dükkanı inşa edip, işletmeye dayalı bir oyunudur. Her yaştan bireyin stres atıp, eğlenebileceği bir yapısı bulunmaktadır.

Like A Pizza APK Cafe işletme oyunu, tatlı ve minimalist grafiklere sahiptir. Oyuncusuna rahatlık hissi veren bu hoş ortamıyla oyun zevkini arttırmaktadır. Android ve İOS işletim sistemlerinde oynanabilmektedir.

Like A Pizza APK Board oyununda fırın, ocak, masa, sandalye ve teslimat motoru gibi dükkan eşyalarının yanında pizza malzemeleri ve çeşitli içecekler bulunmaktadır. Bunları oyun içinde kazandığınız paralar ile satın alabilir ve geliştirebilirsiniz.

Yapacağınız satın alımları kolaylaştırmak için Like A Pizza Menu seçeneğini kullanabilirsiniz. Kaynaklar ile dükkanınızı geliştirebileceğiniz bu , sitemizden Like A Pizza APK Download indirme bağlantısı ile ulaşabilirsiniz.

Pizzaları soğumadan yetiştirmeyi unutmayın! Müşteri her zaman haklıdır ve onları memnun edin! Siz de kendi pizza dükkanınızı sitemizden Like A Pizza APK elmas para oyununu indirerek işletebilirsiniz!

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)