Lightroom APK 9.0.1

Icon Lightroom APK 9.0.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Lightroom Premium APK İndir Ve Fotoğraflarında Düzenlemeler Yap! Adobe Lightroom APK Full İndir Ve Mobil Cihazından Güncel Sürümü Yeni Özelliklerle Birlikte Kullanmaya Başla!

Bilgisi Lightroom

İsim Lightroom
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 9.0.1
Boyut 190.51 Mb
Kategori Fotoğrafçılık
Geliştirici Adobe
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.adobe.lrmobile
Şimdi İndir

Adobe Lightroom: Photo Editor Nedir?

Mobil cihazınızda bulunan fotoğraflarınıza, profesyonel derecede düzenleme yapmanıza olanak tanıyan bir mobil uygulamadır.

“Adobe” isimli uygulama geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulmuştur. iOS ve Android işletim sistemine sahip cihazlarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir.

Lightroom Pro APK 2022 aracılığı ile birkaç küçük dokunuş yaparak, fotoğraflarınızda büyük değişiklikler yapabilirsiniz. Premium özellikler ile birlikte fotoğraflarınızı saniyeler içerisinde düzenleyebilirsiniz.

Lightroom APK uygulamasında renk düzenlemeleri yaparak fotoğraflarınızı renklendirebilir, derinlik katabilir, netlik ve doku kalitesini düzenleyebilirsiniz.

Adobe Lightroom Premium APK 2022 uygulaması ile, sisli görünümü ortadan kaldırarak fotoğraflarınızı daha kaliteli bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

İsterseniz fotoğraflarınızın açısını değiştirebilir, fotoğraf içerisinde beğenmediğiniz bir kişiyi yada figürü ortadan kaldırabilirsiniz. Fotoğraflarınıza ışık ekleyebilir, canlılık ayarı yapabilirsiniz.

Mobil cihazınızdan tam donanımlı bir fotoğraf düzenleyicisi kullanmak istiyorsanız, Lightroom APK tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)