Lig TV APK 3.9.2

Icon Lig TV APK 3.9.2
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Liğ Tv Fiyat Ve Ücretlendirmelerine Ödeme Yapmak İstemiyorsanız, Uygulamayı Sitemizden Ücretsiz İndirin! Bedava Lig Tv İzleme Programı APK 2022 İle Maç Yayını İzle!

Bilgisi Lig TV

İsim Lig TV
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.1+
Son Sürüm 3.9.2
Boyut 18 MB
Kategori Eğlence
Geliştirici TechnoBox Tecnologia
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Lig Tv Mobil Uygulaması Nedir?

Lig Tv, Türkiye’de gerçekleşen futbol karşılaşmalarını canlı, kaliteli ve akıcı bir şekilde izlemeniz için hizmet veren bir spor yayın kanalıdır. Bu kanaldan kullanıcılar belirli bir ücret ödeyerek faydalanmaktadır.

Büyük bir kullanıcı kitlesi ücret ödemek istemedikleri için internet üzerinde Kaçak Lig Tv İzle APK gibi araştırmalar yapmaya başlamıştır.

Lig Tv kanalının mobil cihazlar için “TechnoBox Tecnologia” tarafından geliştirilmiş bir mobil uygulaması bulunmaktadır. Futbol Lig Tv APK  uygulaması, kanalın tüm özelliklerini taşımakla beraber, akıllı cihazlarda oldukça az yer kaplamaktadır.

Sporlig Tv APK İndir ile mobil uygulamayı sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Android işletim sistemine sahip herhangi bir cihazınızda uygulamayı güvenle kullanabilirsiniz.

Bedava Lig Tv APK uygulamasını kullanarak canlı maç yayınlarını ücretsiz izleyebilir, BEIN sports içeriklerine ulaşabilir, akıllı cihazınızdan maç izleme keyfini doyasıya deneyimleyebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)