Lifting Hero APK 42.7.3

Icon Lifting Hero APK 42.7.3
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Lifting Hero APK Android Oyun Platformu İçerisinde En Yüksek Ağırlıkları Kaldırmaya Hazır Mısınız? Lifting Hero APK Para Özelliği İle Eğlenceye Katıl!

Bilgisi Lifting Hero

İsim Lifting Hero
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.1+
Son Sürüm 42.7.3
Boyut 125.54 Mb
Kategori Gündelik
Geliştirici Rollic Games
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.my.lifting
Şimdi İndir

Lifting Hero APK Nedir?

Kaslarınızı geliştirmek ve güçlendirmek üzere karakterinizle birlikte yoğun bir çalışma yapabileceğiniz mobil oyunu içerisinde küçük ağırlıkları kaldırmaya başlayabilir ve geliştikçe daha büyük ağırlıkları kaldırabilirsiniz.

Yeni nesneleri satın alarak karakterinizi güçlendirebilirsiniz. Kazandığınız kasları satabilirsiniz. Oyun içerisinde sürekli gelişerek karakterinizin boyunu büyütebilirsiniz. Lifting Hero APK ile oyun içerisinde para kullanabilirsiniz.

Lifting Hero APK Money And Gems ile birlikte oyun içerisinde kullanabilirsiniz. Lifting Hero APK Eski Sürüm ardından sunulan güncel özellikleri kullanmaya başlayabilirsiniz.

Lifting Hero APK Oyun İndir bağlantısını kullanarak mobil oyununu sitemizden akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz. Lifting Hero APK İndir oyunu içerisinde yeni bir rekor kırmaya hazır mısınız?

Lifting Hero APK oyunu, “Rollic Games” isimli oyun geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Gündelik olarak oynayabileceğiniz bir spor oyunudur. Tüm yaş gruplarına sunulan mobil oyunu içerisinde eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)