Life Choices APK 1.6.4

Icon Life Choices APK 1.6.4
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Life Choices Simulation Game APK Oyununda İstediğin Hayatı Yaşamaya Başla! Life Choices APK Money İle Sınırsız Para Kullanabilirsiniz!

Bilgisi Life Choices

İsim Life Choices
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.6.4
Boyut 118.93 Mb
Kategori Önemsiz şeyler
Geliştirici Unico Studio
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.unicostudio.lifechoices
Şimdi İndir

Life Choices Nedir?

Kendi tasarladığınız karakterler ile birlikte bulunduğunuz kasabayı geliştirebileceğiniz, karakterlerinizin hayatını +1000 farklı olasılık ile simüle edebileceğiniz, evinizi inşa edebileceğiniz 3 boyutlu bir mobil oyundur.

“Unico Studio” tarafından geliştirilmiştir. Life Choices APK No Ads ile reklamsız oyun oynama tecrübesini akıllı cihazlarınızdan deneyimleyebilirsiniz.

Oluşturduğunuz karakterlerin kişiliklerini belirleyebilir, güçlü ve zayıf yönlerini seçebilirsiniz. Bebeklik döneminden yetişkin bir karakter olana kadar hayatlarına eşlik edebilir ve yön verebilirsiniz.

Life Choices APK Latest Version oyununda zeki bir arkeolog ya da bir ses sanatçısı olmak tamamen sizin elinizdedir. Ayrıca hırs, azim, sadakat gibi kişisel özellikleri de karakterinize ekleyebilirsiniz.

Bulunduğunuz kasabayı bir şehir haline getirebilirsiniz. Eski binaları geliştirebilir, yaşam alanlarını yenileyebilir, refah bir alan oluşturmak için tasarım yapabilirsiniz. Life Choices APK Everything ile sınırsız deneyimini yaşayabilirsiniz.

Life Choices APK oyunu içerisindeki hikaye modunu oynayabilir, kendi hikayenizi yazabilir, zengin bir hayat yaşayabilirsiniz. Çevrimdışı olarak oyunu oynayabilirsiniz. Kendi hikayenizi istediğiniz bir şekilde tasarlamak ve yaşamak ister misiniz?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)