Libre Tube APK 0.2.4

Icon Libre Tube APK 0.2.4
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Libre Tube APK İndir Ve Arka Planda Youtube Videolarını Oynat! LibreTube İndir Ve Reklamsız Youtube Kullanım Deneyimini Akıllı Cihazın Üzerinden Tecrübe Et!

Bilgisi Libre Tube

İsim Libre Tube
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0 +
Son Sürüm 0.2.4
Boyut 8 MB
Kategori Eğlence
Geliştirici LibreTube Team
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Libre Tube APK Son Sürüm Nedir?

Youtube’un sınırlamalarından ve reklamlarından sıkıldınız mı? Alternatif bir uygulama mı arıyorsunuz? Libre Tube Android için geliştirilen modlu ve sınırsız kullanıma sahip bir Youtube uygulamasıdır.

Uygulama, Youtube’dan daha iyi geliştirilmiş bir arayüze sahiptir. Reklamsız ve kullanım deneyimini kullanıcılarına ücretsiz olarak garanti etmektedir.

Libre Tube APK Reklamsız uygulaması cihazınızın içerisinde oldukça az yer kaplamaktadır. Platform üzerinde Youtube videolarını izlerken veya dinlerken, akıllı cihazınızda aynı anda başka bir işlem yapabilirsiniz.

Uygulaması içerisinde kendi kullanıcı hesabınızı oluşturabilir, izlemek istediğiniz içerikleri oynatma listenize kayıt edebilir, farklı kategorilerde sunulan kanalları takip edebilirsiniz.

Kendi bölgenizi seçerek bölgenizde popüler olan içerikleri görebilirsiniz. Görüntü kalitesini bağlantı hızınıza göre ayarlayabilirsiniz. LibreTube APK Ücretsiz İndirin ve Youtube videolarını izlemeye başlayın!

Libre Tube APK uygulaması ile oldukça kullanışlı bir Youtube deneyimini tecrübe edebilirsiniz. İzlemek istediğiniz içerikleri reklamsız, akıcı ve sınırsız bir şekilde izleyebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)