Letgo APK 18.00.000

Icon Letgo APK 18.00.000
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Letgo APK İndir Ve Akıllı Cihazın Üzerinden 2. El Eşyalarını Satmaya Başla! Letgo İndir Ücretsiz İndir APK İle Diğer Satıcılardan Ürün Satın Alabilirsiniz!

Bilgisi Letgo

İsim Letgo
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 18.00.000
Boyut 33.05 Mb
Kategori Alışveriş
Geliştirici letgo
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.abtnprojects.ambatana
Şimdi İndir

Letgo App APK Nedir?

Türkiye içerisinde dev bir alışveriş platformu olan Letgo içerisinde 2. el eşyaları satın alabilir, kullanmadığınız eşyaları kolayca satabilirsiniz. Letgo APK İndir Son Sürüm ile uygulamanın güncel versiyonunu kullanabilirsiniz.

Mobil uygulaması içerisinde kullanıcılar ürünlerini ilan vererek satışa koymaktadır. İlan içerisinde ürün fotoğrafları ve ürün açıklamaları bulunmaktadır.

İlgili ürünü satın almak isteyen kullanıcılar, Letgo APK Son Sürüm üzerinden ürün satıcılarıyla mesaj yolu ile sohbet edebilir. Ürün hakkında soru sorabilir ve ücreti hakkında pazarlık edebilir.

Letgo Premium APK üzerinde alıcı ve satıcı anlaşma sağladıktan sonra, belirlenen bir yerde buluşarak alım ya da satım işlemini gerçekleştirebilir. Sizde kullanmadığınız eşyalarınızı Letgo APK ile satışa çıkarabilirsiniz.

Letgo APK İndir Gezginler dahil birçok platform üzerinde popüler bir hale gelmiştir. Mobil uygulamasını sitemizden ücretsiz bir şekilde akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Letgo APK mobil uygulaması, “Letgo” tarafından geliştirilmiştir. Eşyalarınızı satabileceğiniz ve aklınıza gelen her türdeki 2. el eşyayı bulabileceğiniz sanal bir pazar uygulamasıdır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)