Lego Juniors APK 6.8.6085

Icon Lego Juniors APK 6.8.6085
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Sitemizden Lego Juniors Create & Cruise İndir Ve Lego Karakterini Tasarlayıp Maceralara Atıl! Kendi Özgün Lego Aracını Yaratmak İçin Lego Juniors APK Oyununa Katıl!

Bilgisi Lego Juniors

İsim Lego Juniors
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 6.8.6085
Boyut 73 MB
Kategori Eğitim
Geliştirici LEGO System A/S
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Lego Juniors Quest APK Nedir?

Lego Juniors Android Oyun Club camiasında oldukça sevilen bir mobil lego oyunudur. Oyun içerisinde tasarladığınız aracınız ile bölümleri geçerek para toplamanız ve hangara ulaşmanız gerekmektedir.

Lego Juniors Create & Cruise APK oyunu içerisindeki bölümlerde ilerlerken kendi tasarımınız olan kamyon, helikopter, araba gibi araçları kullanarak para toplayabilirsiniz.

Topladığınız paralar ile aracınızı geliştirebilir ve daha iyi araçlar yapabilirsiniz. Karakter oluşturma ekranından karakterinizi kişiselleştirebilirsiniz.

Lego Juniors Cars oyunu, “LEGO System A/S” tarafından geliştirilmiştir. Oyununda herhangi bir yaş kısıtlaması bulunmamaktadır. Lego Juniors App İOS ve Android işletim sistemlerinden oynanabilmektedir.

Oyununu, sitemizden Lego Juniors APK İndir bağlantısını kullanarak ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Hayalinizdeki lego aracınızı tasarlayın ve bölümlerin sonundaki hangara ulaşın!

Karakterinizin görünümünden, aracınızın lastiğine kadar özelleştirebileceğiniz bir dünya düşünün! Lego Juniors APK oyununu sitemizden ücretsiz bir şekilde indirerek hayalinizdeki aracı tasarlayabilir ve efsanevi LEGO macerasına atılabilirsiniz!

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)