Legendary Football APK 1.7.4

Icon Legendary Football APK 1.7.4
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Legend Football APK Oyununda Online Rakiplerinizle Mücadele Etmeye Hazır Mısınız? Football Legend APK İle Lisanslı Futbolcuları Kadronuza Ekleyebilirsiniz!

Bilgisi Legendary Football

İsim Legendary Football
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 7.0+
Son Sürüm 1.7.4
Boyut 1006.21 Mb
Kategori Spor
Geliştirici Studio Vega Private Limited
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.vega.alphafgl
Şimdi İndir

Legendary Football Nedir?

Rakip oyuncularla birlikte anlık olarak online mücadeleye girmenize olanak tanıyan ve 3 boyutlu olarak tasarlanan mobil bir futbol oyunudur. “Studio Vega Private Limited” tarafından geliştirilmiştir.

“Spor Oyunları” isimli kategoride listelenen Be A Legend Football APK oyunu, +55 bin lisanslı FIFPro™ futbolcularını içerisinde bulundurmaktadır.

Kendi kadronuzu oluşturabileceğiniz gibi yeni oyuncuları satın alarak takımınızı daha da güçlü bir hale getirebilirsiniz. Takımınızın savunma, hücüm gibi dizilimlerini ayarlayabilir, kendi taktiklerinizi yeşil sahaya yansıtabilirsiniz.

Futbol tecrübenizle doğru orantılı olarak başarı elde edebilirsiniz. Farklı oyunlarını oynayarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Mobil oyunu Football Legend APK Download ile sitemizden indirebilirsiniz.

Become A Legend Football APK oyununda düzenlenen etkinliklere ve mücadelelere katılabilirsiniz. Oyunu ile oynamanın avantajını kullanarak eğlenceli bir deneyimi tecrübe edebilirsiniz.

Legendary Football APK oyununda kendi formanızı ve takım armanızı düzenleyebilirsiniz. Liglere katılabilir, takımınızın ve yeteneğinizin gücünü tüm dünyaya kanıtlamak için rekabete girebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)