Launcher iOS 15 APK 2.9

Icon Launcher iOS 15 APK 2.9
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Launcher İOS 15 Pro APK Uygulamasını Kullanarak Cihazınızın Sistem Görünümünü İphone İle Değiştirin! İOS Launcher 15 Nasıl Kullanılır Yazımız İçerisinde Okuyun!

Bilgisi Launcher iOS 15

İsim Launcher iOS 15
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 2.9
Boyut 11.35 Mb
Kategori Kişiselleştirme
Geliştirici Launcher Studio
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.ioslauncher.launcherios
Şimdi İndir

İOS 15 Launcher Pro APK Nedir?

İOS işletim sisteminin Android işletim sistemi ile arasında birçok fark bulunmaktadır. En çok göze çarpan fark ise arayüzler arasındaki değişik yapıdır. Android sistemli cihaz kullanıcılarının iOS arayüzünü deneyimlemeleri için İOS Launcher 15 APK uygulaması geliştirilmiştir.

Mobil uygulamasını İphone 13 Launcher İOS 15 APK Download ile sitemizden cihazlarınıza indirebilirsiniz. İndirme işleminin ardından üzerine tıklayarak kurulumu başlatabilir ve uygulamayı kullanabilirsiniz.

Launcher İOS 15 Nasıl Kullanılır diye soruyorsanız, kurulum işlemini tamamladıktan sonra uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Ardından, uygulama arayüzü içerisinden başlatıcıyı aktif hale getirebilirsiniz.

Bu işlem ile birlikte, uygulama kitaplığınızı iOS sistemi görünümüne dönüştürebilir, karanlık ullanabilir, stil klasörü oluşturabilir ve hava durumunu öğrenmek için widget kullanabilirsiniz.

Launcher İOS 15 APK uygulaması, “Launcher Studio” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Android işletim sistemi görünümünü, iOS sistemi olarak kullanmanızı sağlayan bir başlatıcı rogramıdır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)