Last Pirate APK 1.12.26

Icon Last Pirate APK 1.12.26
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Last Pirate Survival İsland Adventure APK İle Yepyeni Bir Hayatta Kalma Macerasına Katılmak İster Misiniz? Last Pirate APK Oyun İndir Club İle Oyunu Oyna!

Bilgisi Last Pirate

İsim Last Pirate
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.12.26
Boyut 282.61 Mb
Kategori Macera
Geliştirici RetroStyle Games UA
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.RetrostyleGames.LastPirate.deadthieves
Şimdi İndir

Last Pirate İsland Survival Nedir?

Oyuncunun bir korsan olarak rol aldığı mobil oyunu içerisinde, bir takım aksilikler sonucu ıssız bir adada hayatta kalma mücadelesi başlamaktadır.

Detaylı olarak geliştirilen mobil oyununda barınak bulmalı, besin elde etmeli ve size saldırmak isteyen canlılara karşı kendinizi korumanız gerekmektedir. Vahşi hayvanların bulunduğu ada içerisinde ayrıca geceleri canlanan gizemli iskeletler de bulunmaktadır.

Last Pirate İsland Survival APK içerisinde ilerledikçe etraftaki malzemeleri toplayarak kendi silahlarınızı oluşturabilirsiniz. Örneğin ip, tahta ve taş kullanarak bir balta yapabilirsiniz. Kemik, ip ve taş kullanarak bıçak yapabilirsiniz.

Last Pirate APK Son Sürüm oyunu içerisinde kullanarak tüm kilitli özellikleri açabilirsiniz. Böylece kaynağa sahip olabilir ve oyun içerisinde oldukça hızlı bir şekilde ilerleyebilirsiniz.

Last Pirate APK Download ile oyununu sitemizden indirebilirsiniz. Last Pirate APK Free Craft ile tüm eşyaları açabilirsiniz. Last Pirate APK ile kilitli özellikleri kullanabilirsiniz.

Last Pirate APK oyunu, “RetroStyle Games UA” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulmaktadır. Gündelik olarak oynayabileceğiniz bir mobil oyundur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)