Last Fortress Underground APK 1.352.001

Icon Last Fortress Underground APK 1.352.001
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Last Fortress Underground APK Oyununda Zombilere Karşı Hayatta Kalma Mücadelesine Hazır Mısınız? Last Fortress Underground Android Oyun İçerisinde Maceraya Katıl!

Bilgisi Last Fortress Underground

İsim Last Fortress Underground
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.352.001
Boyut 1.49 Gb
Kategori Strateji
Geliştirici LIFE IS A GAME LIMITED
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.more.lastfortress.gp
Şimdi İndir

Last Fortress Underground APK Nedir?

Zombi salgınının ardından hayatta kalmayı başaran bir insan topluluğu içerisinde, onlara liderlik edecek olan kişi rolünü üstlenmek ister misiniz?

Last Fortress Underground Pc oyununun ardından akıllı cihazlar için optimize edilmiştir. Android ve iOS sistemli cihazlarınızla katılabileceğiniz tehlikeli bir macera deneyimini kullanıcılara sunmaktadır.

Mobil oyun hikayesi içerisinde, korunaklı sığınağınız zombilerin saldırısına uğrayarak kullanılamaz bir hale gelmiştir. Topluluğa liderlik ederek hayatta kalma mücadelesine katılmanız gerekmektedir.
Yeni bir sığınak bulmalı ve hayatınızı devam ettirmek için kaynak temin etmelisiniz. Hayatta kalan topluluk içerisinde bulunan yetenekli insanları kullanabilirsiniz. Örneğin doktorlara sağlık hizmeti verdirebilir, askerler ile savunma stratejisi kurabilirsiniz.

Last Fortress Underground APK + Obb dosyaları ile birlikte sitemizde bulunmaktadır. Last Fortress Underground Redeem Code ile birlikte oyunu ücretsiz indirebilirsiniz.

Last Fortress Underground APK oyunu, “LIFE IS A GAME LIMITED” isimli geliştirici tarafından 7 yaş ve üzerindeki kullanıcılara sunulmuştur. Heyecan, adrenalin ve macera temaları üzerine kurulmuştur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)