Last Day on Earth APK 1.20.4

Icon Last Day on Earth APK 1.20.4
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Last Day On Earth Survival 2022 İle, Vahşi Doğada Hayatta Kalmaya Çalış! Last Day On Earth Survival İndir Ve Mobil Cihazından Zombilere Karşı Mücadele Et!

Bilgisi Last Day on Earth

İsim Last Day on Earth
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.20.4
Boyut 66.98 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici Kefir!
Fiyat Bedava
Google Play Linki zombie.survival.craft.z
Şimdi İndir

Last Day On Earth: Survival Nedir?

Acımasız bir doğada, vahşi bir ormanda hayatta kalma mücadelesi verebileceğiniz bir aksiyon oyunudur. “Kefir!” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulmuştur.

Korku ile geçen günlerde, yiyecek ve su bulmak için araştırma yaparken, zombi sürülerinin her fırsatta sizi öldürmeye çalıştığı bir oyundur.

Last Day On Earth Survival Premium APK içerisinde, ormanda size zarar verebilecek her şeyden korunmak için barakanızı inşa edebilir ve kişiselleştirebilirsiniz.

Karnınızı doyurmak için doğada bulunan besinleri toplayabilir, kendi küçük tarlanızı oluşturabilirsiniz. Balık tutmaya gidebilirsiniz. Topladığınız besinleri pişirerek yemek yapabilirsiniz.

Doğa içerisinde bulacağınız kaynakları toplayarak ve birleştirerek çeşitli malzemeler üretebilir ve kullanabilirsiniz. Evcil hayvan sahibi olabilirsiniz.

Last Day On Earth APK Son Sürüm ile, oyunun güncel versiyonunu oynayabilirsiniz. Last Day On Earth APK İndir Son Sürüm ile, güncel versiyonu sitemizden Android cihazınıza indirebilirsiniz.

Last Day On Earth APK oyununda, rekabetçi oyunları ile mücadeleye girebilir, çeşitli silahlar ve bombalar kullanarak aksiyon ve macera dolu bir tecrübe yaşayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)