Kurtadam Pro APK 2.8.8

Icon Kurtadam Pro APK 2.8.8
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Kurtadam APK Oyunu İçerisinde Köylü, Cadı, Başkan Gibi Rolleri Üstlenebilirsiniz! Werewolf Pro APK Dizilerini İzleyerek Eğlenceli Vakit Geçirmek İster Misiniz?

Bilgisi Kurtadam Pro

İsim Kurtadam Pro
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 2.8.8
Boyut 14M
Kategori Kart oyunu
Geliştirici Wolvesville GmbH & Co. KG
Fiyat $4.49
Google Play Linki org.faudroids.werewolf.pro
Şimdi İndir

Kurtadam Pro APK Nedir?

Akıllı cihazlarınızdan online olarak arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bir kağıt oyunudur. Oyun içerisinde her oyuncu farklı rolleri üstlenebilmektedir.

Oyunu kendiniz kurabilir, kullanabilir ve oyuncu sayısını belirleyebilirsiniz. Kurulu oyunlara katılabilir ve arkadaşlarınıza oyun daveti atabilirsiniz.

Cadı, Genç Kurtadam, Taklitçi, Yalnız Kurt, Büyücü, Silahşör, Lanetli ve daha birçok rolü üstlenebilirsiniz. Üstlendiğiniz her farklı rolün kendisine özgü olan özelliklerini kullanabilirsiniz.

Örneğin, Cadı rolünü seçerseniz, rakip oyuncuları öldürmek için zehir kullanabilirsiniz. Onlara hayat vermek için “Öz” ismi verilen iksire sahip olabilirsiniz.

Arkadaşlarınızla bir araya geldiğinizde oynayabileceğiniz Kurtadam APK Android Oyun kullanıcıları arasında popüler bir kart oyunudur. Werewolf Pro APK Oyunu içerisinde heyecanlı bir mücadele sizleri beklemektedir.

Kurtadam Pro APK oyunu, “Wolvesville GmbH & Co. KG” isimli geliştirici tarafından geliştirilmiştir. Tüm yaş gruplarındaki kullanıcılara sunulmaktadır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)