Kunduz APK 5.30.0

Icon Kunduz APK 5.30.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Kunduz Premium APK İle Online Olarak Sınavlara Katılın, Kendinizi Test Edin! Kunduz Ücretsiz Üyelik APK Uygulamasını Kullanarak Kendinizi Sınava Hazırlayın!

Bilgisi Kunduz

İsim Kunduz
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 5.30.0
Boyut 49.85 Mb
Kategori Eğitim
Geliştirici Kunduz INC.
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.ngier.roket
Şimdi İndir

Kunduz - YKS LGS Soru Çözümü Nedir?

Sınavlara hazırlanmanıza destek olma amacı ile “Kunduz INC.” tarafından geliştirilen bir mobil uygulamadır. Her yaştaki öğrencilere soru çözüm desteği sağlamaktadır.

Kunduz Eğitmen APK uygulaması; yükseköğretim, lise giriş, temel yeterlilik, alan yeterlilik, yabancı dil, ve kamu personel sınavlarına hazırlanırken destek alabileceğiniz bir yardımcı uygulamadır.

Cevabını bulamadığınız sorularda, eğitmenlerden online olarak yardım alabilirsiniz. 250 saatten fazla ders anlatımına uygulama aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Kunduz APK İndir ile uygulamayı sitemizden indirebilirsiniz.

Tarama testlerine girebilir, kendinizi deneyebilirsiniz. Testlerin video anlatımlı soru çözümlerini izleyerek kendinizi geliştirebilirsiniz. Türkiye genelinde yapılan sınavlara katılabilir, sınav performansınızı gözlemleyebilirsiniz.

Kunduz APK, yardımcı programlarla dolu bir hizmet sunar. Öğrenci, profesyonel eğitmenlerle buluşturulmaktadır. Uygulama yapımcıları, uzman eğitmen kadrosu ile birlikte her sorunun çözüleceğini garanti etmektedir.

Kunduz APK uygulaması ile evinizden online olarak ders çalışmaya başlayabilirsiniz. Takıldığınız yerde eğitmenlerle iletişime geçebilir, hayatınızı değiştirecek sınavlara tam donanımlı olarak hazırlanabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)