KralBozguncu APK 2.0.1

Icon KralBozguncu APK 2.0.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Kralbozguncu APK Telegram Ve Diğer Sosyal Platformlarda Oldukça Ünlü Bir Uygulamadır. Kral bozguncu APK İOS Ve Android Sistemli Cihazlarınız İçin Geliştirilmiştir!

Bilgisi KralBozguncu

İsim KralBozguncu
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 2.0.1
Boyut 13M
Kategori Spor Dalları
Geliştirici Ao Vivo Tudos - Official Apps
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.kralbozguncuca.tr
Şimdi İndir

Kral bozguncu Türkiye Nedir?

Spor dallarında yaşanan gelişmeleri, maç skorlarını, spor takımlarının haberlerini ve çok daha fazlasını anlık bildirim olarak akıllı cihazınıza almanız için geliştirilen bir mobil uygulamadır.

Uygulama içerisinde 30’dan fazla farklı spor branşına ulaşabilirsiniz. Bu spor branşlarının yer aldığı + 6000 kupa mücadelesi ve lig karşılaşmalarına ulaşabilirsiniz. Kral Bozguncu APK İndir ile uygulamayı indirebilirsiniz.

Kral İPTV APK uygulaması içerisinden bildirim ayarlarınızı kişiselleştirebilirsiniz. Desteklediğiniz spor branşındaki bir karşılaşmada gol, faul, kart ya da herhangi bir gelişme olduğunda, anlık bildirim alabilirsiniz.

Kralbozguncu APK Canlı Maç İzle uygulaması i karşılaşmaların anlatımını canlı olarak dinleyebilir, desteklediğiniz takım veya takımların puan durumunu, sıralamasını uygulama içerisinden görebilirsiniz.

Kralbozguncu APK uygulaması ile hangi spor branşında, hangi spor takımını desteklemek ya da takip etmek istiyorsanız, o takım ile ilgili bilgilere anlık olarak ulaşabilirsiniz.

Benzer film izleme uygulamasını izleyebilirsiniz: Jojobet TV APK

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)