Kiwi Browser APK 120.0.6099.116

Icon Kiwi Browser APK 120.0.6099.116
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Kiwi Browser PC Uygulamasının Ardından Mobil Cihazlar İçin Optimize Edilmiştir! Kiwi Browser İOS Ve Android Sistemli Cihazlar İçin Kullanıma Sunulmuştur!

Bilgisi Kiwi Browser

İsim Kiwi Browser
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 120.0.6099.116
Boyut 142.25 Mb
Kategori İletişim
Geliştirici Geometry OU
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.kiwibrowser.browser
Şimdi İndir

Kiwi Browser Pro APK Nedir?

İnternet üzerinde gezinirken geliştirilmiş bir deneyimi tercrübe etmenizi sağlayan, hızlı, güvenli ve donanımlı bir internet tarayıcısıdır. Kiwi Browser Metamask gibi yeni nesil projelerde etkili bir internet aracıdır.

Kiwi Browser APK uygulaması, WebKit ve Chromium alt yapısını kullanarak internet üzerinde yapılan arama sonuçlarını en ilgili şekilde kullanıcıların karşısına çıkarmaktadır. Açılan reklam pencerelerini engellemektedir.

Kiwi Browser Ekşi ve birçok sosyal platfrom üzerinde sunduğu özelliklerle konu başlığı haline gelmiştir. Kiwi Browser İndir ile sizde özelliklerini kullanmaya başlayabilir, mobil uygulamayı sitemizden akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz.

İnternet üzerinde herhangi bir konuda araştırma yaparken, güncel haberleri takip ederken, alışveriş yaparken ya da Youtube, Facebook gibi sosyal platformları kullanırken hızlı bir şekilde sayfaları yükleyebilir, gereksiz bildirimleri engelleyebilirsiniz.

“geometri OU” tarafından geliştirilen Kiwi Browser APK mobil uygulaması, hızlı bir şekilde 60 farklı dile çeviri yapmanızı sağlamaktadır. Gizliliğinizi koruyarak internet üzerinde dolaşmanızı sağlayan modlu bir web tarayıcısıdır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)