Kipas Guys APK 0.44.2

Icon Kipas Guys APK 0.44.2
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Kipas Guys APK Download İle Mini Oyunlarda Yeteneklerinizi Sergileyebilirsiniz! Kipas Guys APK İle Birlikte Mobil Oyunda Kaynak Kullanabilirsiniz!

Bilgisi Kipas Guys

İsim Kipas Guys
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 0.44.2
Boyut 103 MB
Kategori Aksiyon
Geliştirici Kitka Games
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Kipas Guys APK Nedir?

Online olarak gerçek oyuncularla birçok farklı mini oyun içerisinde rekabete girebileceğiniz eğlenceli bir mobil oyunudur. Sezgisel kontrollere sahip oyun içerisinde, ragdoll ismi verilen bir oyun fiziği kullanılmıştır.

Mobil oyun içerisinde kendi karakterinizi oluşturabilir ve karakterinizi tercihlerinize göre kişiselleştirebilirsiniz. Mini oyunlardan kazandığınız ödülleri kullanarak çeşitli kıyafetlere sahip olabilirsiniz.

Kipas Guys APK Stumble Guys oyunu içerisinde mini futbol mücadelesine katılabilir, yıkılan parkur üzerinde hedef noktasına ulaşmaya çalışabilir, hareketli engellerden kaçabilir, kartopu oynayabilir ve daha birçok farklı oyunda yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz.

Kipas Guys APK İndir bağlantısını kullanarak mobil oyununu sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Kipas Guys APK ile birlikte oyun içerisindeki tüm kilitli özellikleri açabilirsiniz.

Kipas Guys APK Android ve iOS sistemli cihazlar için optimize edilen mobil bir yunudur. Kipas Guys APK All Skins ile eğlenceye katılabilirsiniz.

Kipas Guys APK oyunu, “Kitka Games” isimli oyun geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulmaktadır. Çok oyunculu mücadeleye katılabileceğiniz mobil bir rekabetçi oyundur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)