Kingroot APK 5.4.0

Icon Kingroot APK 5.4.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

KingRoot APK İndir Ve Android Sistemli Herhangi Bir Cihazın Üzerinde Root İşlemini Tek Tuşla Tamamla! King Root Son Sürüm İle Güncel Versiyonu Cihazına Yükle!

Bilgisi Kingroot

İsim Kingroot
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 5.4.0
Boyut 13 MB
Kategori Alet
Geliştirici KINGROOT STUDIO
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

KingRoot Nedir?

Android işletim sistemine sahip cihazlarımızda, işletim sisteminde özgürce hareket etmemizi kısıtlayan bazı durumlar bulunmaktadır. Bu durumlar, akıllı cihazı üzerinde tam kontrole sahip olmak istemeyen kullanıcıları oldukça kısıtlamaktadır.

Bu sebeple Android işletim sistemine sahip cihazlar için geliştirilen Root atma (cihaz kırma, işletim sistemindeki kısıtlamaları kaldırma) programları ve uygulamaları piyasaya sürülmüştür.

King Root APK Download uygulaması, kullanıcılarına sunduğu ayrıcalıklar ile kullanışlı bir Root atma uygulaması olduğunu kanıtlamıştır. Uygulama aracılığı ile cihazınıza kolayca Root atabilirsiniz.

KingRoot Root Atma uygulaması ile cihazınızı özgürce kişiselleştirebilir, cihazınızı hızlandırabilir ve pil kullanımınızı tam anlamıyla kontrol edebilirsiniz. KingRoot APK İndir ile uygulamayı sitemizden indirebilirsiniz.

KingRoot APK uygulamasını Android işletim sistemine sahip her cihazınızdan kullanabilirsiniz. “KINGROOT STUDIO” tarafından geliştilen uygulama ile özgürce cihazınızı kontrol edebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)