Kingdom Rush Origins APK 5.8.02

Icon Kingdom Rush Origins APK 5.8.02
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Kingdom Rush Origins TD İle Kötü Düşman Yaratıklara Karşı Elf Ordunu Yönet! Ölümcül Efsanevi Macera İçin Kingdom Rush Origins APK İndir Hem de Ücretsiz!

Bilgisi Kingdom Rush Origins

İsim Kingdom Rush Origins
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.2+
Son Sürüm 5.8.02
Boyut 210 MB
Kategori Strateji
Geliştirici Ironhide Games
Fiyat $2.99
Google Play Linki com.ironhidegames.android.kingdomrushorigins
Şimdi İndir

Kingdom Rush Origins Heroes APK Nedir?

Elf ordunuzu yöneterek savaşa katılmaya hazır mısınız? Mistik Topraklar’ı korumak adına deniz yılanlarına, kötü büyücülere ve dalga dalga gelen ve bitmek bilmeyen “Gnoll Kabilesi”ne karşı savaşmanız gerekmektedir.

“Ironhide Games” tarafından geliştirilen Kingdom Rush Origins Android Oyun Club camiasında popülerliğini artırmış ve akıllı cihazlarda oynanmak üzere geliştirilmiştir.

Kingdom Rush Origins Oyna ve gizemli diyarları keşfet! Keşiflerinin arasında bir elf ormanı ya da eski bir metropolün kalıntıları olabilir. Belki de bir büyülü peri krallığına denk gelirsin, kim bilir?

Sitemizden ücretsiz bir şekilde Kingdom Rush Origins İndir bağlantısından oyunu indirebilirsiniz. Oyun içerisindeki duvar, kule, kahraman ve büyü gibi geliştirmeleri, versiyonu sayesinde ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca, oyunu sitemizden indirerek Kingdom Rush Origins özelliğine sahip olabilirsiniz. Özellik sayesinde oyun içerisindeki 16 çeşit kahramana ve onların özelliklerine sahip olabilirsiniz.

Kingdom Rush Origins APK oyunu ile karanlık güçleri alt edin! Mistik Toprakları, kaynaklarınızı kullanarak aşağılık yaratıklardan kurtarın ve macerayı tamamlayın!

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)