Kingdom Rush Frontiers APK 5.8.02

Icon Kingdom Rush Frontiers APK 5.8.02
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Kingdom Rush Frontiers APK Data İle Tüm Dosyaları Akıllı Cihazına İndir! Kingdom Rush Frontiers APK Download İle Oyunu Mobil Cihazından Oynamaya Başla!

Bilgisi Kingdom Rush Frontiers

İsim Kingdom Rush Frontiers
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.2+
Son Sürüm 5.8.02
Boyut 11.34 Mb
Kategori Strateji
Geliştirici Ironhide Games
Fiyat $1.99
Google Play Linki com.ironhidegames.android.kingdomrushfrontiers
Şimdi İndir

Kingdom Rush Frontiers Nedir? 

Belirli bir strateji kullanarak kuleler inşa edebileceğiniz ve belirli bir yol üzerinden gelen yaratıkları bu kuleler ile öldürmeyi amacı ile oynanan, kule savunması oyunudur.

Kingdom Rush Frontiers APK oyununda başarılı olmak için gelen yaratıkların hepsini öldürmeli, ve izledikleri rotanın sonuna ulaşmalarını engellemeniz gerekmektedir.

Bu sihirli dünya içerisinde insan yiyen bitkiler, ejderhalar gibi birçok çeşitli yaratık bulunmaktadır. Her yaratığın dayanıklı ve zayıf olduğu yönler bulunmaktadır. Aynı şekilde inşa edebileceğiniz kulelerinde belirli özellikleri bulunmaktadır.

Kingdom Rush Frontiers APK Full oyununda, kulelerinizi 8 kademede yükseltebilir, 18 farklı yeteneği kullanabilirsiniz. Ayrıca oyunda 16 adet kahraman bulunmaktadır.

Kahramanlarınızı geliştirerek yaratıklara karşı koyabilir ve güçlü bir savunma oluşturabilirsiniz. Kingdom Rush Frontiers APK Download Free ile, oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

Strateji yeteneğinize, taktiksel zekanıza ve planlama kabiliyetinize güveniyorsanız, Kingdom Rush Frontiers APK oyunu ile, eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)