Kingdom New Lands APK 1.3.5

Icon Kingdom New Lands APK 1.3.5
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Kingdom New Lands İndir Ve Mobil Cihazından Strateji Yeteneğini Sergile! Kingdom New Lands APK Para Kullanarak Oyun İçerisindeki Ekonomini Yükselt!

Bilgisi Kingdom New Lands

İsim Kingdom New Lands
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.3.5
Boyut 80 MB
Kategori Strateji
Geliştirici Raw Fury
Fiyat $4.99
Google Play Linki nl.noio.kingdom
Şimdi İndir

Kingdom: New Lands Nedir?

Hükümdar rolünü üstlenerek, halkınızı gece gelen gizemli yaratıklardan korumak için savunma geliştirmeniz ve bu yaratıklara karşı koyarak hayatta kalma mücadelesi vermeniz gereken bir mobil oyundur.

Kingdom New Lands APK Full oyunu, “Raw Fury” isimli video oyun geliştiricisi tarafından 10 yaş ve üzerindeki kullanıcılara sunulmuştur. “Strateji Oyunları” kategorisinde bulunmaktadır.

Kingdom New Lands APK oyunu içerisinde bulunan kaynakları bulmak ve sırlı bölgeleri keşfetmek için at sürebilir, haritayı inceleyebilirsiniz. Savunma kuleleri inşa edebilir ve güçlendirebilirsiniz.

Her gece gelen korkunç yaratıklar, oyun ilerledikçe daha çok güçlenmektedir. Bu yaratıklara karşı daha güçlü savunmalar kurmalı ve halkınızı askerlerinizle birlikte savunmanız gerekmektedir.

Kingdom New Lands APK Android ve iOS sistemli cihazlar için geliştirilmiştir. Oyunu, Android sistemli cihazınıza sitemizden indirebilirsiniz.

Kingdom New Lands APK oyununda planlı hareket etmeli, etrafınızdaki kaynakları en iyi şekilde kullanmalı ve en güçlü savunma stratejisini oluşturmanız gerekmektedir.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)