Kingdom Guard APK 1.0.374

Icon Kingdom Guard APK 1.0.374
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Kingdom Guard APK Oyunu İle Kule Savunma Mücadelesine Hazır Mısınız? Guard Of Kingdom Oyununda Ejderha Yumurtalarını Korumak İçin Titana Karşı Savaşa Katıl!

Bilgisi Kingdom Guard

İsim Kingdom Guard
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.0.374
Boyut 1019.37 Mb
Kategori Strateji
Geliştirici tap4fun
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.tap4fun.odin.kingdomguard
Şimdi İndir

Kingdom Guard Nedir?

Titanın emrindeki işgalci birliklere karşı efsanevi ejderha yumurtasını korumak amacıyla oynayabileceğiniz bir kule savunma oyunudur.

“​​tap4fun” isimli geliştirici tarafından geliştirilen Kingdom Guard APK oyunu, oyun severlere stratejik bir savaşa katılma deneyimini sunmaktadır.

Oyunun hikayesinde kötü güçlerin lideri olan Titan, bölgenize saldırarak son ejderha yumurtasını ele geçirmeye ve ejderha neslini sonlandırarak bölgenizi işgal etmeye çalışmaktadır.

Titanın saldırılarına karşı koyarak ejderha yumurtasını ve bölgenizi savunmanız gerekmektedir. Savunmanızda kullanacağınız savaşçıları stratejik olarak konumlandırmanız oyun içerisinde oldukça önemlidir.

Kingdom Guard Rising APK oyunu ile birlikte heyecanlı bir savaşa katılabilirsiniz. Kingdom Guard APK Latest Version ile oyunun güncel versiyonunu ile birlikte sitemizden indirebilirsiniz.

Kingdom Guard APK oyununda Titanı alt ederek, efsanevi ejderhayı yeniden canlandırabilirsiniz. Ejderhanın kadim gücünü kullanarak rakiplerinize ezici bir üstünlük sağlayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)