Kinemaster Pro APK 6.4.6.28925.GP

Icon Kinemaster Pro APK 6.4.6.28925.GP
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Kinemaster Pro APK Filigran olmadan Son Sürüm İle Güncel Özellikleri Kullan! Kinemaster Pro APK İndir Kendine Özgün Videolar Oluştur! Uygulama İncelemesi İle Bilgi Edin!

Bilgisi Kinemaster Pro

İsim Kinemaster Pro
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 6.4.6.28925.GP
Boyut 104.02 Mb
Kategori Video Oynatıcı & Düzenleyici
Geliştirici KineMaster Corporation
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.nexstreaming.app.kinemasterfree
Şimdi İndir

Video Düzenleme Uygulamaları

İnternet aracılığı ile, sosyal platformlarda yayınlanan video içerikleriyle sürekli karşılaşmaktayız.

Bu içerikler, kullanıcıların ilgisini çekmek üzere hazırlanmaktadır ve çeşitli düzenlemelerden geçtikten sonra kullanıcıların erişimine sunulmaktadır.

Akıllı telefonlarımızda bulunan kamera ile anlık olarak, istediğimiz zaman video çekimi yapabilmekteyiz. Yeni kamera özellikleriyle, birçok yeni cihaz kullanıcılara sunulmaktadır.

kinemaster pro apk

Birbiriyle yarışan markalar, daha farklı özellikleri daha küçük ve kullanışlı cihazlara entegre etmeye çalışmaktadır. Bu pazarda, kullanıcıya en iyi hizmeti vermek için mücadele etmektedirler.

Akıllı cihaz satın alırken dikkat ettiğimiz özelliklerin başında kamera kalitesi gelmektedir. Profesyonel cihazların kullanıcıya sağladığı güçlü çekim kalitesini, tek bir cihazdan, mobil cihazlarımızdan elde etmekteyiz.

Çektiğimiz video içeriklerini sevdiklerimizle paylaşmakta, sosyal medya platformlarına yüklemekte ve hatıra olarak cihazımızda saklamaktayız.

Peki sosyal platformlarda gördüğümüz akıcı videolar, nasıl bu kadar çok izleyici toplayarak dikkat çekiyorlar? Yüksek kaliteli bir videonun düzenleme işlemleri, içeriğin ilgi çekmesi için büyük önem taşımaktadır.

Bu sebeple mobil cihazımızda kullanabileceğimiz, kolay arayüzlü video düzenleme programları kullanıcılara sunulmaktadır. Kullanıcılar bu programları kullanarak saniyeler içerisinde düzenlemeler yapabilmekte  ve içeriklerine yeni tasarlamalar ekleyebilmektedir.

Bu bilgiler doğrultusunda kullanıcılara sunulan, video editör Uygulamaları Arasında çeşitli özellikleriyle öne çıkan, “Kinemaster Pro” isimli uygulamayı inceleyeceğiz.

Kinemaster Pro Nedir ?

Mobil cihazınızda, kullandığınız tablette ve dizüstü bilgisayarlarda kullanabileceğiniz bir video düzenleme uygulamasıdır. İçerisinde kullanıcıya sunulmuş bir çok araç bulunmaktadır.

Bu araçlar yardımı ile kullanıcının, içeriklerini düzenlemesi ve kişiselleştirmesi mümkün kılınmıştır. Üstelik anlaşılır arayüzü ile birlikte basit bir altyapıya sahiptir.

kinemaster son sürüm apk

Tecrübeli olmayan bir kullanıcı, birkaç denemeyle gelişmiş düzenlemeler yapabilmektedir. Oluşturulan yeni içerikler, cihaza indirilebilir ve sosyal platformlarda paylaşım yapılabilmektedir.

Uygulama Android ve iOS işletim sistemi tabanıyla çalışan tüm cihazlarda kullanıcıya sunulmuştur.

iOS işletim sistemli cihaz kullanıcıları için, iPhone’larda 12.4 veya üzeri, iPad’lerde 12.4 veya üzeri, Mac cihazlarında mac OS 11.0 (M1 çipine sahip olmak zorundadır) veya üst sürümleri desteklemesi gerekmektedir.

Android işletim sistemli cihaz kullanıcıları için, Android sürümünün 6.0 ve sonrası olması gerekmektedir. İlgili sürümlerin altında uygulamayı çalıştırmanız sistem ve uygulama performansını olumsuz yönde etkileyecektir.

Kinemaster Pro Özellikleri Nelerdir?

Uygulama, video düzenleme, ayarları değiştirme, görsel efektleri düzenleme, Renk Filtreleri ekleme gibi birçok özelliği sahiptir. Bu özellikleri başlıklar şeklinde inceleyelim.

Projenizi Oluşturun!

Uygulamanın kullanıcı dostu ve sade bir arayüzüne sahip olduğundan bahsetmiştik. Bu sayede yeni bir proje oluşturmaya hemen başlayabilirsiniz.

Hazır projelere “Projeleri Al” aracılığıyla ulaşabilir, cihazınıza indirebilir, ardından kendi zevkinize göre düzenleyebilirsiniz. Bu menüde farklı kategorilerde kullanıcıya sunulmuş birçok örnek bulunmaktadır.

kinemaster pro apk indir

Bu örnekler farklı kategorilere ayrılmıştır. Metin, Minimal, Retro, Komedi, Giriş, Vlog gibi isimlerle detaylı bir içerik havuzuna sahiptir.

Uygulamaya gelen son güncellemelerle beraber video içeriklerinizi içe veya dışa aktarmanız mümkün kılınmıştır.

İçeriklerinizi Düzenlerken Yardımcı Araçlardan Faydalanın!

Uygulama içerisinde, kullanıcının erişimine sunulmuş birçok araç bulunmaktadır. Bu araçları keşfetmeye hemen başlayabilirsiniz. Her araçla videonuzu farklı bir hale getirebilirsiniz.

Örneğin, uzun bir video içerisinden sevdiğiniz bir bölümü kırpabilir, tamamen kesebilir, birkaç farklı videoyu tek bir hale getirmek için birleştirme aracını kullanabilirsiniz.

Video, Müzik Ve Resim Düzenlemeleri

Düzenlemeye başladığınız bir videoyu, başka bir video ile birleştirebileceğiniz gibi, içerisine metin, resim ve çıkartma ekleyebilir ve birbirinden özel efektlerle düzenleyebilirsiniz.

Videolarınıza ses ekleyebilir, eklediğiniz seste düzenlemeler yapabilir video ile bir bütün haline getirebilirsiniz. Ses efektlerini kullanarak çarpıcı videolarınıza işitsel detay katabilirsiniz.

kinemaster pro apk 2021

Kullanıcıların erişimine sunulmuş +2.500 içerik bulunmaktadır. Bu içerikler; Resimler, Animasyonlar, Çıkartmalar, Geçişler, Yazı Tipleri ve Efektlerden oluşmaktadır.

Videolarınızı Karıştırın, Filtre Ekleyin Ve Geliştirin

Düzenlediğiniz videolarınıza sıradışı bir görsellik kazandırmak istiyorsanız, karıştırabilirsiniz.

Kinemaster Son Sürüm APK ile, videolarınıza ağır çekimler ekleyerek video akışını yavaşlatabilir, tam tersi şekilde hızlandırabilir, ters çevirebilir ve Katmanlı Video oluşturabilirsiniz.

Kullanıcının erişimine sunulmuş filtreleri kullanarak farklı bir görsellik kazandırabilirsiniz. Renk filtrelerinde çeşitli ayarlamalar ile içeriğinizi geliştirebilir, kullanıcılara sunulmuş araçlar yardımıyla renk ayarlamaları yapabilirsiniz.

Diğer Özellikler

Videolarınızı bu özelliklerin hepsini kullanarak düzenledikten sonra başka ne yapabilirim diye düşünüyorsanız sizin için tasarlanmış diğer özelliklere göz atabilirsiniz.

Örneğin, videolarınıza ilginç animasyon özellikleri ekleyerek dikkat çekici bir hale getirebilirsiniz. Videonuzun arka planında bulunan sesin kalitesini (ekolayzer ayarlarını) ayarlayabilirsiniz.

kinemaster pro apk son sürüm

Hazırladığınız videolarınızı 4K kalitesiyle dışa aktarabilirsiniz. Dışa aktardığınız videoyu, istediğiniz herhangi bir sosyal platformda paylaşabilirsiniz. Bu düzenlemelerin ardından, paylaştığınız video içerikleri çok daha fazla ilgi görecektir.

Kinemaster Pro APK İndir Son Sürüm ile birlikte uygulamanın güncel versiyonunu eklenen yeniliklerle beraber kullanabilirsiniz.

Premium Özelliklerini Kullanmak

Uygulama, yukarıda bahsettiğimiz özelliklerle beraber kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmaktadır. Uygulamanın Premium özelliklerine sahip olmak için aylık ₺28,99 yıllık ₺164,99 ücret ödemek gerekmektedir.

Kinemaster Pro APK 2022 ile premium özelliklerini ücretsiz ve herhangi bir sınırlama olmadan kullanabilirsiniz. Pro Sürüm ile, yukarıda bahsettiğimiz özellikleri reklamsız ve fligransız kullanabilir ve daha geniş içeriklere ulaşabilirsiniz.

Kinemaster Premium APK Türkçe dilini desteklemekle beraber 18 farklı dil seçimini içerisinde bulundurmaktadır. “Kinemaster, Inc” sağlayıcısı ile birlikte kullanıcılara sunulmuştur.

Kinemaster Pro APK Filigran olmadan ile videolarınızı dilediğiniz şekilde düzenleyebilir, hayalini kurduğunuz içerikleri görsel videolara dönüştürebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)