Kick the Buddy APK 2.0.7

Icon Kick the Buddy APK 2.0.7
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Kick The Buddy APK Kullanarak Tüm Özellikleri Aktif Hale Getir! Oyun İncelemesini Oku Ve Oyunu Öğren! Kick The Buddy Remastered APK İle Öfkeni Oyundan Çıkart!

Bilgisi Kick the Buddy

İsim Kick the Buddy
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.3+
Son Sürüm 2.0.7
Boyut 199.67 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici Playgendary
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.playgendary.kickthebuddy
Şimdi İndir

Kick The Buddy Nedir?

Kick Buddy APK, aksiyon kategorisinde yer alan stres atma oyunudur. Oyun içerisinde mavi tişörtlü kahverengi renkli bir kukla bulunmaktadır.

Oyunda amaç, kuklayı farklı yöntemler ile öldürmektir. Ekrana dokunarak, kuklaya temel saldırı yapabilirsiniz. Ayrıca saldırıları görsel efektlerle birleştiren, birçok saldırı yöntemi bulunmaktadır.

Örneğin, bomba atabilir, füze ile saldırabilir, hatta kuklanın üzerine bir ejderha gönderebilirsiniz. Daha fazlası için sende Kick The Buddy Remastered APK İndir!

Oyun İncelemesi ve Özellikleri

Kick The Buddy Apk içerisinde bulunan görsel efektler, kullanıcıyı memnun etmektedir. Çeşitli saldırı yöntemleri, oyunda efektlerle birlikte görülmektedir.

Kick The Buddy APK Son Sürüm ile uygulamanın güncel versiyonuna ulaşabilirsiniz. Chill Fleet GmbH, uygulamanın geliştiricisidir.

Uygulama +12 yaş sınırlaması ile kullanıcılara sunulmuştur. Oyun içerisinde aşırı şiddet öğeleri bulunduğundan 12 yaş altı kullanıcılar için uygun değildir.

Kick The Buddy APK herhangi bir şeye sinirlendiğiniz zaman, mobil cihazınızla stresinizden uzaklaşabileceğiniz bir uygulamadır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)