Kelimelik APK 9.4.1

Icon Kelimelik APK 9.4.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Kelimelik Oyunu APK İle Oynayın! Kelimelik Programı APK Avantajlarını Kaçırmayın! Oyun Hakkında Bilgi Sahibi Olun! Online Kelime Oyununa Sizde Katılın!

Bilgisi Kelimelik

İsim Kelimelik
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.3+
Son Sürüm 9.4.1
Boyut 69.08 Mb
Kategori Kelime
Geliştirici He2 Apps
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.he2apps.kelimelik
Şimdi İndir

Kelimelik Nedir?

16 milyon üyenin kullandığı kelimelik oyunu, belirli harflerle kelime oluşturarak puan sistemi üzerine kurulu online bir oyundur. Arkadaşlarınızla veya herhangi bir oyuncuyla bu oyunu oynamanız mümkündür.

Kelimelik oyununu, Android ve iOS işletim sistemini destekleyen tüm cihazlarınızda kullanabilirsiniz. Ekstra olarak oyun, bilgisayarda oynanması için kullanıcıların erişimine sunulmuştur.

Uygulama kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Oyuncular, oyunu cihazına indirdikten sonra hesap oluşturmalıdır. Kelimelik 2022 ile rakiplerinize üstünlük sağlayabilirsiniz.

Oyunu sadece denemek istiyorsanız, misafir girişini kullanabilirsiniz. Oyun ekranından “Yeni Oyun” butonuna basarak oyuna başlayabilirsiniz.

Oyunda, rakip oyuncuyla eşleştiğiniz zaman, karşı tarafın hamlesini beklemek zorunda kalırsınız. Oyun yapımcıları bunun önüne geçebilmek için aynı anda 20 oyuna kadar oyun açabilmenizi sağlamıştır. Kelimelik APK İndir puanları topla!

“He2 Apps” oyunun geliştiricisidir. Kelimelik APK kullanmak, oyun içerisinde kullanıcıların kelime seçeneklerini görmesini sağlar.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)