Keepsafe Premium APK 12.6.1

Icon Keepsafe Premium APK 12.6.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Uygulamayı Keepsafe Premium Yapma İle Birlikte Tam Sürüm Olarak Kullan! Keepsafe Pro APK Uygulaması İle Cihazınızdaki Fotoğraf Ve Videolarınızı Koruyun!

Bilgisi Keepsafe Premium

İsim Keepsafe Premium
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.1+
Son Sürüm 12.6.1
Boyut 30.25 Mb
Kategori Fotoğrafçılık
Geliştirici Keepsafe
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.kii.safe
Şimdi İndir

Keepsafe Fotoğraf Kasası–Resim ve Videoları Gizle Nedir?

Akıllı cihazınızın içerisinde bulunan fotoğraf, video ve içeriklerinizi kilit altına alarak güvende tutmanızı sağlayan bir mobil uygulamadır. “Keepsafe” tarafından geliştirilmiştir ve tüm yaş gruplarındaki kullanıcılara sunulmuştur.

Uygulamayı kullanarak içeriklerinize şifre koyabilirsiniz. Şifrenizi bir desen, parmak izi ya da pin kodu olarak seçebilirsiniz. Davetsiz misafirlerin şifre deneme kayıtlarını görüntüleyebilirsiniz.

Keepsafe Premium APK Download uygulaması içerisindeki depolama alanını kullanabilir, cihazınızın hafızasından tasarruf edebilirsiniz. Video ve fotoğraf içeriklerinizi uygulama aracılığı ile yedekleyebilirsiniz.

Keepsafe APP Lock Premium APK uygulamasında otomatik kilit özelliği bulunmaktadır. Zor bir durumda kaldığınız zaman, cihazınızı elinizle ters çevirerek kilitlenmesini sağlayabilirsiniz.

Keepsafe Premium APK 2022 uygulaması fotoğraflarınızı güvenli bir şekilde paylaşmanızı sağlamaktadır. Gönderdiğiniz özel fotoğraflarınızın kaç saniye boyunca görüntülenebileceğini ayarlayabilirsiniz.

Keepsafe Premium APK sunduğu özellikler ile cihazınıza kapsamlı bir koruma sağlamaktadır. Akıllı cihazınızdaki içerikleri güvende tutmak ister misiniz?

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)