Kamyon Simulator 2018 Europe APK 1.3.4

Icon Kamyon Simulator 2018 Europe APK 1.3.4
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Kamyon Simulator 2018 Europe APK Oyunu İle Avrupa Seyahatine Çıkmaya Hazır Mısınız? Kamyon Simulator 2018 Europe APK Android Oyun Platformlarında Sunuldu!

Bilgisi Kamyon Simulator 2018 Europe

İsim Kamyon Simulator 2018 Europe
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.3.4
Boyut 141.87 MB
Kategori Simülasyon
Geliştirici Zuuks Games
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Kamyon Simulator 2018 Europe Nedir?

“Zuuks Games” tarafından geliştirilen yeni nesil kamyon sürme oyunu içerisinde görevlerinizi tamamlayabilir, yük taşımacılığı yapabilir ve Avrupa içerisinde kamyon sürüş deneyimini tecrübe edebilirsiniz.​​

Mobil oyunu içerisinde dar sokaklarda, otoyollarda, şehir merkezlerinde ve kırsal bölgelerde değişen hava şartları eşliğinde sürüş yapabilirsiniz. Sürüşler esnasında görevlerinizi tamamlayabilir ve para kazanabilirsiniz.

Kazandığınız para ile birlikte oyun içerisinde sunulan 13 farklı kamyonu satın alabilirsiniz. Eğlenceli özellikleri hızla kullanmak istiyorsanız, Kamyon Simülatör 2018 Europe APK oyunu içerisindeki özelliklerini kullanarak istediğiniz kadar kaynağa sahip olabilirsiniz.

Kamyon Simulator 2018 Europe APK Oyun İndir ile birlikte oyunu sitemizden akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Kamyon Simulator 2018 Europe Tournaments gibi etkinliklere katılabilirsiniz.

Kamyon Simulator 2018 Europe Bilgisayara Nasil Yüklenir diye soruyorsanız, oyunu indirdikten sonra emülatör ile birlikte kurulumu tamamlayabilirsiniz.

Kamyon Simulator 2018 Europe APK oyunu tüm yaş gruplarındaki kullanıcılara sunulan özellikli bir simülasyon oyunudur. Avrupa içerisinde şehir şehir sürüş yapabileceğiniz bir yapı üzerine kuruludur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)