Kalite TV APK 1.0

Icon Kalite TV APK 1.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Kalite TV Pro İndir Ve Akıllı Cihazından Canlı Yayın İzlemenin Keyfini Çıkar! Kalite TV APK Son Sürüm İle Birlikte Uygulamadaki Güncel Yenilikleri Keşfedin!

Bilgisi Kalite TV

İsim Kalite TV
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.0
Boyut 2.2 MB
Kategori Eğlence
Geliştirici Kalitetv
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Kalite TV Nedir?

Android işletim sistemine sahip herhangi bir cihazınızdan televizyon yayınlarını, güncel kanalları, dizi, film gibi içerikleri anlık olarak izlemenize olanak tanıyan bir mobil uygulamadır.

Uygulama, “Youness EL” isimli sağlayıcı tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Kullanışlı, anlaşılır ve oldukça basit bir arayüze sahiptir. Görüntü kalitesi oldukça yüksektir. İçerik görüntüsünü, 1080p kalitesine kadar ayarlamanız mümkündür.

Kalite Tv APK 2022 İndir uygulaması aracılığı ile spor kanallarına ulaşabilirsiniz. Örneğin, ilgi duyduğunuz ve desteklediğiniz bir futbol takımı hakkındaki gelişmeleri, ilgili futbol kanalları aracılığı ile yakından takip edebilirsiniz.

Belgesel izlemeyi seviyorsanız, uygulama içerisinde belgesel kanalları da bulunmaktadır. Ayrıca küçük yaş grubundaki kullanıcıların severek izleyebileceği çizgi film kanallarıda uygulama içerisindedir.

Akıllı cihazınızı internet bağlantısı ile birlikte adeta bir televizyon çeviren Kalite Tv APK 2022 uygulamasını, Kalite Tv APK İndir ile sitemizden cihazınıza indirebilirsiniz.

Kalite TV Premium APK uygulaması ile birlikte, bulunduğunuz herhangi bir konumda ve zamanda Android cihazınızdan televizyon izlemenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)