Kafem Restoran Oyunu APK 2023.11.0.1

Icon Kafem Restoran Oyunu APK 2023.11.0.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Kafem Restoran Oyunu APK Son Sürüm İçerisinde Güncel Özellikleri Kullanmak İster Misiniz? Kafem Restoran Oyunu Oyna Ve İşletmeci Olarak Hizmet Vermeye Başla!

Bilgisi Kafem Restoran Oyunu

İsim Kafem Restoran Oyunu
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 2023.11.0.1
Boyut 488.12 Mb
Kategori Gündelik
Geliştirici Melsoft Games Ltd
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.melesta.coffeeshop
Şimdi İndir

Kafem Restoran Oyunu APK 2022 Nedir?

Bir restoran ya da kafe açarak işletmenizi dizayn edebileceğiniz, müşterilerinize ürünlerinizi satabileceğiniz, daha çok müşteri çekmek için stratejik girişimlerde bulunabileceğiniz, mobil bir oyunudur.

Kafem Restoran Oyunu APK içerisinde hayalinizdeki kafeyi ve restoranı tasarlamanıza olanak tanınmaktadır. Müşterilerinize sunacağınız menüyü düzenleyebilir, satış yaptığınız dükkanınızı büyütebilir, kendi dizaynınızı geliştirebilirsiniz.

kafem Restoran Oyunu Para Sınırsız özelliğini kullanabilirsiniz. Oyun içerisinde sizden hizmet alan müşterilerin farklı yaşantılarını gözlemleyebilir, arkadaşlarınızla birlikte aynı kasaba içerisinde bulunabilirsiniz.

Restoran ya da kafeniz içerisinde bulunan masa, sandalye, vitrin, çerçeve, duvar kağıdı ve çok fazla öğe kişiselleştirmeye açıktır. Kafem Restoran Oyunu İndir ile mobil oyuna siz de katılabilirsiniz.

“Melsoft Games Ltd” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulan Kafem Restoran Oyunu APK ile eğlenceli bir deneyimi tecrübe etmek ister misiniz?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)