Justin TV APK 1.3

Icon Justin TV APK 1.3
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Justin Tv 9 APK Canlı maç izle Uygulaması Aracılığıyla Heyecanlı Maçları Android Cihazınızdan Ücretsiz İzleyebilirsiniz! Justin Tv Chat İle Diğer Kullanıcılarla Sohbet Edin!

Bilgisi Justin TV

İsim Justin TV
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5+
Son Sürüm 1.3
Boyut 2 MB
Kategori Eğlence
Geliştirici Justin.tv, Inc.
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Justin TV APP Nedir?

Spor karşılaşmalarını ve canlı yayınları izlerken diğer kullanıcılarla anlık olarak iletişim kurmanıza olanak tanıyan bir yayın uygulamasıdır. Yüksek kalitede görüntü ile ücretsiz hizmet vermektedir.

“Justin.tv, Inc.” tarafından geliştirilen mobil uygulama aracılığı ile istediğiniz yerden spor karşılaşmalarını Android cihazınız ile izleyebilirsiniz.

Avrupa Ligleri, UEFA Şampiyonası, Kadın Futbol ve Basketbol Ligi,  Premier Lig, La Liga gibi dünyada çapındaki tüm spor karşılaşmalarına, Justin Tv canlı izle Stream uygulaması ile ulaşabilirsiniz.

Justin Tv Sohbet özelliğini kullanarak canlı yayını izleyen diğer izleyicilerle sohbet edebilir, izlediğiniz karşılaşmanın heyecanını diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Justin Tv Live Stream canlı yayın akışını akıllı cihazınıza taşıyarak, istediğiniz yerde favori takımlarınızı desteklemenize olanak tanımaktadır.

Justin Tv APK aracılığı ile efsane karşılaşmaların unutulmaz anlarını izleyebilirsiniz. Heyecanlı spor mücadelelerini akıllı cihazınız ile istediğiniz yerden internet bağlantınız ile takip etmek ister misiniz?

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)