Jurassic World The Game APK 1.64.6

Icon Jurassic World The Game APK 1.64.6
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Jurassic World The Game APK Kullanarak, Tüm Dinazor Türlerini Keşfedebilirsiniz! Jurassic World The Game APK İndir Ve Mobil Cihazından Oynamaya Başla!

Bilgisi Jurassic World The Game

İsim Jurassic World The Game
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.1+
Son Sürüm 1.64.6
Boyut 45.41 Mb
Kategori Simülasyon
Geliştirici Ludia Inc.
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.ludia.jurassicworld
Şimdi İndir

Jurassic World The Game Nedir?

Jurassic Park™ Builder tasarımcılarının, Jurassic World™: The Game isimli resmi oyununda, +150 dinozoru yakından tanıma tecrübesi yaşayabilirsiniz.

Oyun, “Ludia Inc.”isimli sağlayıcı tarafından, 10 yaş ve üzeri kullanıcılara sunulmuştur. “Simülasyon Oyunları” kategorisinde yer almaktadır. Jurassic World The Game APK Android ve iOS sistemli cihazlar için tasarlanmıştır.

Jurassic World The Game APK 2022 oyunu içerisinde, öncelikle dinozorları yetiştirip daha çok araştırabileceğiniz, bir tema parkı kurmanız gerekmektedir. Dinaozorlarınızı besleyebilir, çeşitli çalışmalar yaparak güçlendirebilirsiniz.

Güçlü dinozorlarınız ile savaşlara katılabilir, düşmanları yok etmek için çeşitli saldırı ve manevralar yapabilirsiniz.

Dinozor genlerini araştırarak yeni dinozorlar elde edebilir, onları yumurtadan çıkarabilir ve gelişimlerini takip edebilirsiniz. Jurassic World The Game APK Son Sürüm ile, oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

Filmde bulunan karakterler ile temasa geçerek görevleri tamamlayabilir, dünyadaki herhangi bir kullanıcı ile dinozor savaşına katılabilirsiniz.

Jurassic World The Game APK oyununa her gün giriş yaparak çeşitli ödüller kazanabilir ve yırtıcı dinozorların yer aldığı oyunda keyifli bir simülasyon deneyimi yaşayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)