Johnny Trigger APK 1.12.29

Icon Johnny Trigger APK 1.12.29
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Johnny Trigger APK İle, Tüm Özellikleri Kullanmaya Başla! Johnny Trigger APK İndir Ve Aksiyon Dolu Bir Maceraya Atıl! Mobil Cihazınla İstediğin Yerde Oyna!

Bilgisi Johnny Trigger

İsim Johnny Trigger
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.12.29
Boyut 111.09 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici SayGames Ltd
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.time.trigger
Şimdi İndir

Johnny Trigger Nedir?

Yönlendirdiğiniz karakter ile maceraya atıldığınız bir oyundur. Karşınıza sürekli düşmanlar çıkmaktadır. Silahınız ile onları öldürmeli ve bölümleri tamamlamanız gerekmektedir.

Johnny Trigger APK içerisinde çeşitli silahlar bulunmaktadır. Bu silahların özellikleri ve görüntüleri birbirlerinden farklıdır.

Ayrıca kontrol ettiğiniz karakterinizi, oyun içerisinde bulunan kıyafetlerle kişiselleştirebilir ve keyifli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Johnny Trigger APK Son Sürüm ile güncel versiyonu oynayabilirsiniz.

Düşmanlarınızı öldürmek için silahınızla saldırı yaparken havada taklalar atabilir, nişan aldığınız yönü belirten kırmızı bir lazer çizgisiyle başarılı atışlar yapabilirsiniz.

“SayGames Ltd” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Johnny Trigger APK Download ile oyunu indirebilirsiniz.

Johnny Trigger APK kullanarak, tehlikeli bir macerada başrol oyuncusu olabilir ve bu keyifli deneyimi mobil cihazınızdan yaşayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)