Jetpack Joyride APK 1.75.1

Icon Jetpack Joyride APK 1.75.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Jetpack Joyride APK İle Tasarım Harikası Makinaları Kullanarak Yeni Bir Rekora Doğru İlerle! Jetpack Joyride Theme İle Macera Dolu Bir Serüven Seni Bekliyor!

Bilgisi Jetpack Joyride

İsim Jetpack Joyride
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.75.1
Boyut 154.35 Mb
Kategori Atari
Geliştirici Halfbrick Studios
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.halfbrick.jetpackjoyride
Şimdi İndir

Jetpack Joyride Main Theme Nedir?

Sırtında roket taşıyan karakter ile havada uçarak zorlayıcı engelleri geçmeniz gereken bir koşu oyunudur. Oyunu içerisinde oldukça eğlenceli grafik ve animasyonlar kullanılmıştır.

Jetpack Joyride APK Full oyunu içerisinde ilerlerken oldukça ilginç tasarımlara sahip makineleri kullanabilir, ejderhaya binebilir, kayık üzerinde ilerleyebilir, hatta dev bir robotu kumanda edebilirsiniz.

Jetpack Joyride Para avantajı ile oyunculara istedikleri geliştirmeleri ve kıyafetleri ücretsiz olarak satın alma imkanı tanınmaktadır. Bu sayede, keyifli oyun deneyimine hemen başlamanız ve özelliklerini kullanmanız sağlanmaktadır.

Jetpack Joyride APK oyunu, reflekslerinizi kullanarak başarı sağlayabileceğiniz ve dikkatinizi oldukça yoğunlaştırmanız gereken bir oyundur. İlerledikçe zorlaşan bir yapıya sahiptir.

“Halfbrick Studios” tarafından geliştirilen Jetpack Joyride oyunu, “Arcade Oyunlar” isimli oyun kategorisinde listelenmektedir. Zorlu engelleri geçmek için mücadele etmeye hazır mısın?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)