Iyi Pizza Güzel Pizza APK 5.2.4

Icon Iyi Pizza Güzel Pizza APK 5.2.4
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Android Oyun İyi Pizza Güzel Pizza APK Indir Aracılığı İle Pizza Yapmayı Öğren, Zorlu Müşterilerle Başa Çık! İyi Pizza Güzel Pizza APK Sınırsız Para Ve Altın Kazanmaya Başla!

Bilgisi Iyi Pizza Güzel Pizza

İsim Iyi Pizza Güzel Pizza
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 5.2.4
Boyut 190.96 Mb
Kategori Gündelik
Geliştirici TapBlaze
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.tapblaze.pizzabusiness
Şimdi İndir

İyi Pizza Güzel Pizza APK Nedir?

Kendi restoranınızda pizza hazırlayarak para kazanmak ister misiniz? APK İyi Pizza Güzel Pizza oyunu ile lezzetli pizzalar hazırlayarak ve müşterilerinizi memnun ederek, gelir kazanabilirsiniz!

İyi Pizza APK oyunu “TapBlaze” isimli geliştirici tarafından geliştirilen, “Gündelik Oyunlar” isimli kategoride bulunan ve Türkçe dil desteğine sahip bir mobil oyundur.

Pizza yapma oyunu içerisinde aynı sokakta bulunan “Alicante Pizza” ile rekabete girmeniz gerekmektedir. Pizza çeşitliliğini artırarak ve dükkanınızı geliştirerek daha çok müşteriyi dükkanınıza çekebilirsiniz.

Oyun içerisinde +80 farklı müşteri bulunmaktadır. Her müşterinin farklı bir karakteri ve konuşma tarzı bulunmaktadır. Mobil oyun müşterilerle konuşmanız ve onların istedikleri pizzaları hazırlamanız üzerine kurulmuştur.

İyi Pizza Güzel Pizza APK İndir ile oyunu sitemizden Android sistemli cihazınıza indirebilirsiniz. Oyunu ücretsiz olarak oynayarak, modlu oyun deneyimini tecrübe edebilirsiniz.

İyi Pizza Güzel Pizza APK oyununda iyi bir pizza ustası olabilecek misiniz? Satışlarınızı artırarak en iyi pizzacı olma yolunda ilerlemeye hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)