Iwallet APK 2.4.1

Icon Iwallet APK 2.4.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

İWallet Mobil Uygulaması İle Harcamalarınızı Takip Edebilirsiniz! CoinWallet Uygulamasını Kullanarak Hesabınızda Bulunan Birikimlerinizi Kontrol Edebilirsiniz!

Bilgisi Iwallet

İsim Iwallet
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 7.0+
Son Sürüm 2.4.1
Boyut 25 MB
Kategori Alışveriş
Geliştirici Iwallet
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

İWallet Nedir Ve Ne İşe Yarar?

Giyimden teknolojiye, teknolojiden ev dekorasyonuna kadar, oldukça geniş bir yelpaze içerisinde harcama yapabileceğiniz, hediye indirim kartı kazanabileceğiniz, mobil bir uygulamasıdır.

Yaptığınız harcamaların hangi tarihte, hangi saatte, nereye ve ne kadar yapıldığını (harcama geçmişini) kontrol edebilirsiniz. İWallet kart aracılığı ile 500 binden fazla alışveriş yapabileceğiniz ürünleri görebilir ve satın alabilirsiniz.

İWallet Mağazalar ile özel olarak yapılan marka indirimlerinden faydalanabilir ve ekonomik olarak tasarruf edebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşadığınızda ya da bir şey sormak istediğinizde, İWallet Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Hesabınızda ne kadar birikiminiz olduğunu anlık olarak İWallet Bakiye Sorgulama işlemi ile saniyeler içerisinde öğrenebilirsiniz. Ticari ya da bireysel olarak kullanımını gerçekleştirebilirsiniz.

İWallet APK uygulaması, günlük hayatta yapacağınız işleri oldukça kolaylaştıran bir mobil uygulamasıdır. Basit bir arayüz ile birlikte geliştirilmiştir ve kullanımı oldukça kolaydır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)