IPTV APK 6.1.11

Icon IPTV APK 6.1.11
★★★★★ ★★★★★
Rapor

İPTV Pro Uygulamasının Sunduğu Özellikler İle Çalma Listeleri Oluşturabilir Ve İstediğiniz Kanalları İzleyebilirsiniz! Bedava İPTV İzleme Özelliğinden Faydalan!

Bilgisi IPTV

İsim IPTV
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 6.1.11
Boyut 22 MB
Kategori Eğlence
Geliştirici Alexander Sofronov
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

İPTV Nedir?

Akıllı cihazınızdan yayın izlemenizi sağlayan İPTV Smarters Pro APK uygulaması içerisinde yerli ve ulusal televizyon kanalları bulunmaktadır. Ayrıca film, belgesel, dizi ve çocuk kanalları ile birlikte maç yayınlarını da bir şekilde izleyebilirsiniz.

İPTV Canli Maç İzle özelliği ile birlikte reklamsız bir şekilde futbol maçlarını, basketbol karşılaşmalarını,voleybol turnuvalarını ve daha birçok spor dalındaki heyecanlı karşılaşmaları canlı bir şekilde izleyebilirsiniz.

İPTV Extreme uygulamasının en dikkat çekici yönlerinden bir diğer ise, mobil uygulamasının ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmasıdır. Böylece premium Tv izleme keyfi için hiçbir ücret ödenmesine gerek yoktur.

İPTV APK Ücretsiz İndir bağlantısı ile uygulamayı iOS ve Android cihazlarınızda kullanmaya başlayabilirsiniz. İPTV APK Full versiyonunu sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İPTV Github ile birlikte eğlenceye katılın!

İPTV APK uygulaması, “Alexander Sofronov” tarafından geliştirilmiştir. Kullanıcıların internet üzerinden yayın özelliklerinden faydalanabileceği mobil bir uygulamasıdır. İstediğiniz yerden ücretsiz olarak yayın izlemek ister misiniz?

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)