IPTV Pro APK 7.0.6

Icon IPTV Pro APK 7.0.6
★★★★★ ★★★★★
Rapor

İPTV APK Pro açıldı İndir Ve Akıllı Cihazından IPTV Kanallarını İstediğin Kadar İzle! İPTV Pro APK 2022 İndir Ve Eğlence Dolu İçeriklere Sınırsız Erişim Sağlamaya Başla!

Bilgisi IPTV Pro

İsim IPTV Pro
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.2+
Son Sürüm 7.0.6
Boyut 21.89 Mb
Kategori Video Oynatıcı & Düzenleyici
Geliştirici Alexander Sofronov
Fiyat $2.99
Google Play Linki ru.iptvremote.android.iptv.pro
Şimdi İndir

IPTV Pro Nedir?

İnternet bağlantısı üzerinden görüntülü ve sesli veri aktarımı yaparak film, dizi, spor, belgesel çizgi film, haber kanalları, ulusal ve yerli kanallar dahil yayın izlemenizi sağlayan mobil bir uygulamadır.

BBC One, BBC News, Al Jazeera, CNN, ITV gibi kanalları, İPTV Pro APK uygulaması içerisine yerleşik kanal olarak yüklemeniz gerekmektedir. Uygulama içerisinde kanal bulunmamaktadır.

İPTV APK Free uygulamasını son sürüm olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Otomatik çalma listeleri oluşturabilir, dahili ve harici oynatma listeleri oluşturabilir, reklamsız uygulamasını kullanma deneyimini tecrübe edebilirsiniz.

İPTV APK Premium 2021 uygulamasını iOS ve Android sistemli cihazlarınızda kullanabilirsiniz. Ve avantajları kullanmak için sitemizden cihazınıza indirebilirsiniz.

İP TV APK Pro uygulaması “​​Alexander Sofronov” tarafından geliştirilmiştir. Uygulama geliştiricisi, çoklu yayın akışı sağlamak için UDP proxy kullanılmasını önermektedir.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)