IPTV Extreme Pro APK 122.0

Icon IPTV Extreme Pro APK 122.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Extreme İPTV İle Yüksek Çözünürlükte Görüntü Kalitesi Sizi Bekliyor! Xtreme Play - İPTV​​ İle Android Cihazlarınızda Televizyon Keyfini Doyasıya Yaşayın!

Bilgisi IPTV Extreme Pro

İsim IPTV Extreme Pro
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 122.0
Boyut 23.7 MB
Kategori Video Oynatıcı & Düzenleyici
Geliştirici Paolo Turatti
Fiyat $0.99
Google Play Linki com.pecana.iptvextremepro
Şimdi İndir

İPTV Extreme Pro Nedir?

İPTV açılımı; İnternet Protokolü Televizyonu’dur. Televizyon gibi uydu aracılığı ile değil, internet aracılığı ile son kullanıcıya ulaşmaktadır. Şifreli veya şifresiz televizyon kanallarını, dizi ve film içeriklerini İPTV ile izleyebilirsiniz.

Tüm bu yayınları izleyebilmeniz için öncelikle bir IPTV listenizin olması gerekmektedir. Bu listelere de internet üzerinden kısa bir araştırma yaparak sahip olabilirsiniz.
İPTV Extreme Pro Apk Full sürümü indirerek uygulamanın güncel versiyonunu kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. IPTV Extreme Pro “Paolo Turatti” tarafından geliştirilmiş bir uygulamadır.

“Video Oynatıcılar ve Düzenleyiciler” isimli kategoride bulunmaktadır. İPTV Extreme Pro APK Full İndir ile içerikleri Full HD, 1080p, 4K gibi çözünürlüklerde izleyebilirsiniz.

Canlı yayınlanan bir programı kaçırdım diye üzülme! İPTV Extreme Pro İndir ile canlı yayınlanan programları kaydedebilir, kaydettiğiniz programları, dizileri, filmleri istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Arkadaşlarınızla eş zamanlı olarak izlediğiniz ve üzerine saatlerce sohbet ettiğiniz dizileri kaçırmak istemiyorsanız, uygulamanın hatırlatıcı özelliğini kullanabilirsiniz.

Sizler de İPTV Extreme Pro APK uygulamasını indirerek reklamsız ve kesintisiz televizyon keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)